Pasākumi

Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus uz bezmaksas pasākumu “Mēs mācāmies spēļu dizainu”

Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus uz 
bezmaksas pasākumu “Mēs mācāmies spēļu dizainu”

Ventspils Digitālais centrs aicina 7. – 12. klašu skolēnus piedalīties bezmaksas pasākumā “Mēs mācāmies spēļu dizainu”, kurā jauniešiem būs iespēja radošā un praktiskā veidā apgūt spēļu dizaina pamatus, eksperimentējot un radot pašiem savas spēles, tādējādi iegūstot jaunas digitālās prasmes un  pieredzi.

Pasākums “Mēs mācāmies spēļu dizainu” norisināsies Ventspils Digitālās transformācijas centrā, Akmeņu ielā 5:

  • augustā plkst. 10:00 – 15:00: 7. – 9. klašu skolēniem;
  • augustā plkst. 10:00 – 15:00: 10. – 12. klašu skolēniem.

Pasākuma ietvaros skolēni darbosies komandās, kopā izveidojot digitālo (7.- 9. klašu skolēni) vai galda (10. – 12. klašu skolēni) spēli par pasaulē aktuālām tēmām, pēc tam prezentēs to citām komandām, pastāstot par spēles būtību un tajā atspoguļoto tēmu, kā arī testēs citu izveidotās spēles.

Lai dalībniekiem būtu enerģija darboties, tiks nodrošinātas gardas uzkodas un dzērieni!

Piedalīties pasākumā aicināts ikviens interesents, nav nepieciešamas priekšzināšanas, tikai vēlme radoši darboties, apgūt jaunas zināšanas un satikt citus jauniešus!

Visi pasākuma dalībnieki saņems apliecību par dalību pasākumā, pārsteiguma balviņas, kā arī bezmaksas Ventspils zinātnes centra VIZIUM apmeklējumu.

Vietu skaits pasākumā ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās šeit: www.adre.se/macamiesspeludizainu.

Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.

Pasākums tiek realizēts ERASMUS+ programmas Maza mēroga partnerības Projekta “Sesame – Mēs mācamies spēļu dizainu” ietvaros.

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto pasākumu un apmācību laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra portālā www.digitalaiscentrs.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top