Pasākumi

Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties tiešsaistes kursā “Ievads projektu vadības rīku un metodoloģiju izmantošanā”

Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties tiešsaistes kursā  “Ievads projektu vadības rīku un metodoloģiju izmantošanā”

Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu piedalīties tiešsaistes kursā, kurā būs iespēja iegūt un pilnveidot zināšanas par projektu vadību un projektu vadības rīku pielietošanu. Apmācību dalībnieki apgūs projektu vadības pamatus, populāras pieejas projektu vadībā, kā arī rīkus prasību reģistrēšanai, uzraudzībai un specificēšanai.

Kurss “Ievads projektu vadības rīku un metodoloģiju izmantošanā” norisināsies 6., 8., 13., 15., 20. un 22. februārī plkst. 18.00 – 19.30 tiešsaistes platformā Zoom. Pieteikties kursam iespējams, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/anketaprojekturiki. Pieteikšanās līdz 1. februārim!

Kursa “Ievads projektu vadības rīku un metodoloģijas izmantošanā” programma:

  • Projektu dzīves cikls.
  • Projektu vadības pieejas: tradicionālā; Agile.
  • Agile izstrādes metodes: Kanban; Scrum.
  • Rīki projekta pārvaldīšanai: Trello; Milanotes; Jira.
  • Tiešsaistes sadarbošanās rīki: Lucid; Miro.
  • Projekta prasību reģistrēšana un pārvaldība.

Lai piedalītos nodarbībās, nepieciešams dators, interneta pieslēgums, pieeja Zoom platformai un tiešsaistes rīku Trello, Milanotes, Jira, Lucid un Miro bezmaksas versijām. Nodarbības vadīs Austris Laizāns, sertificēts Scrum master speciālists, Agile projektu vadības pasniedzējs. Dalības maksa 36,81 EUR. Apmācību noslēgumā dalībnieki saņems Ventspils Digitālā centra apliecību.

Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top