Mainings

Verge (XVG) mainings ar NVIDIA kartēm

 

Verge (XVG)

Kā samainot monētu Verge (XVG) pūlā xvg-lyra.idcray ar NVIDIA videokartēm

Maciņa adresi ņemam biržās bittrex.com vai cryptopia.co.nz, kā arī jebkurā citā biržā, kura atbalsta Verge.

Piereģistrējamies pūlā xvg-lyra.idcray.com

Reģistrācijas procesā tiek prasīts izdomāt savu PIN koda četru skaitļu kombināciju. Ievadiet tādu skaitli, kuru tik tiešām atcerēsieties. Pēc e-pastā saņemtā linka apstiprināšanas, varam ielogoties pūlā jau ar savu e-pastu un paroli.

Ielogojamies un dodamies uz My Account ->Edit Account. Rindiņā Payment Adress ierakstām sava Verge maciņa numuru no biržas. Tālāk rindā Donation Percentage ierakstām skaitli “viens”. Tā būs summa, kuru pūls paturēs sev no Jūsu naudas par saviem pakalpojumiem.

Rindiņu Automatic Payout Threshold var atstāt tukšu, vai arī ierakstīt summu, kuru saniedzot, Jums monēta Verge tiks aizskaitīta uz Jūsu maciņu biržā. Ja atstāsiet tukšu, tad automātiski tiklīdz būs samainoti 0,5 Verge, tie tiks skaitīti uz biržu un protams mīnus 1% par pūla pakalpojumiem. Beigās ierakstām PIN kodu, kuru iepriekš pie reģistrācijas ievadījāt un spiežam Update Account.

Kā reģistŗeties maininga pool

Tālāk dodamiem uz My Account ->My Workers. Šobrīd jums nav neviena strādnieka (workers). Worker Name ailītē ierasktām workera vārdu un paroli. Neko sarežģītu rakstīt nav nepieciešams. Jebkādu vārdu un parolei derēs arī x. Apstiprinām ar Add New Worker. Viss, pūlā vairs neko darīt nevajag.

Maininga strādnieka ievadīšana

Lejuplādējam arhīvu ar Ccminer-x64-2.2.3-cuda9, atarhivējam un atveram RUN-VERGE-xvg-lyra.idcray.com bat failu.

 Ccminer

Labojam divas lietas user un pasw. Ierakstām savu strādnieku un paroli x.  Kur tod ņemt? Atceraties, pūlā ievadījām savu workeru? Tā arī rakstām. Lietotājs punkts un workers bez atstarpes un parolē atstājam x.

Notpad vergeMaininga workerVairs nekādas darbības ar pūlu nav vajadzīgas. Atveram mapi Ccminer-x64-2.2.3-cuda9, kuru atarhivējām un mainījām workeru, tālāk uzklikšķinām uz RUN-VERGE-xvg-lyra.idcray.com bat failu un Verge mainings var sākties. Mapē Ccminer-x64-2.2.3-cuda9 vel ir viens bat. fails ar kuru var mainot Verge monētu pūlā zpool.ca, kā arī Mona, VTC un LBC monētu mainošanas pūli bet par tiem citu reiz.

Atkārtošu, šī pamācība ir domāta tiem, kuri izmanto NVIDIA videokartes.

Kur apskatīt savu statistiku?

Dashboardā.

Kur apskatīt savu statistiku

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top