TV ekrānos un Kino

Straumēšanas platformā “Viaplay” turpmāk arī jaunākie “NBCUniversal” realitātes šovi no “Hayu”

Straumēšanas platformā “Viaplay” turpmāk arī jaunākie “NBCUniversal” realitātes šovi no “Hayu”

  •        „Viaplay” kļūst par realitātes šovu straumēšanas pakalpojuma „Hayu” (NBCUniversal) pirmo sadarbības platformu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā;
  •          „Hayu” piedāvā labākos realitātes šovus visdažādākajos bezscenārija apakšžanros, tostarp raidījumus par slavenībām, dzīvesveidu, mājokli un labiekārtošanu, iepazīšanos, kulināriju, modi un īstiem noziegumiem;
  •        Straumēšanas platformā „Viaplay” var noskatīties arī pasaules franšīzu grāvējus, tostarp „Keeping up with the Kardashians”, „The Real Housewives” un „Below Deck”.

Ziemeļvalstu lielākā straumēšanas kompānija “Nordic Entertainment Group” (“NENT Group”) un “NBCUniversal”  noslēguši daudzgadu sadarbības līgumu, kas paredz platformā „Viaplay” pārraidīt realitātes šovus no “Hayu”. Šī ir pirmā sadarbības platforma Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā, kur no 2021.gada rudens abonenti varēs noskatīties daudzus vispopulārākos pasaules šovus.

Līgums ietver starptautisko realitātes šovu jaunākās sezonas, kā arī visas iepriekšējās sērijas, piemēram, „Keeping up with the Kardashians”, „Below Deck”, „Million Dollar Listing” un „The Real Housewives” franšīzes. Pakalpojums piedāvā plašu izvēli no visdažādākajiem bezscenārija apakšžanriem, tostarp raidījumus par slavenībām, dzīvesveidu, mājokli un labiekārtošanu, iepazīšanos, kulināriju, modi un īstiem noziegumiem.

Pirmajā sadarbības gadā zīmola „Hayu” kanālā varēs noskatīties vairāk nekā 1000 dažādu šovu sēriju, savukārt jauno pārraižu pirmizrādes straumēšanas pakalpojumā „Viaplay” notiks tajā pašā dienā, kad tās tiks demonstrētas ASV.

“NENT Group” satura direktore Filipa Vallestama pauž: „Realitātes šovi nodrošina emocijas, dramatismu un cienītāju lojalitāti, konkurējot ar saturu jebkurā kategorijā. Visā pasaulē pazīstamie „Hayu” šovi, piemēram, „Keeping up with the Kardashians” un „The Real Housewives”, atradīs entuziasma pilnu auditoriju četrās jaunākajās „Viaplay” valstīs, kur mūsu lieliskais oriģināldarbu, starptautisko filmu un seriālu, bērniem domātā satura un sporta tiešraižu apvienojums jau veido aizraujošu jaunu straumēšanas tirgus realitāti.”

„Hayu” starptautiso klientu rīkotājdirektors Hendriks Makdermots norāda: „Eiropa joprojām ir galvenais virziens „Hayu” pašreizējās izaugsmes stratēģijā, un šī partnerība ar mūsu pirmo sadarbības platformu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā kopā ar “NENT Group” straumēšanas platformā “Viaplay” vēl vairāk atvieglo klientu pieeju kompānijas plašajām un labākajam ASV realitātes satura piedāvājumam bez reklāmas pauzēm.”

„Viaplay” uzsāka darbību Polijā 2021. gada augustā, bet Igaunijā, Latvijā un Lietuvā — 2021. gada martā. Visās četrās valstīs pakalpojums piedāvā vienreizīgu „Viaplay” oriģināldarbu, starptautisko filmu un seriālu, bērniem domāta satura un augstākās klases sporta tiešraižu apvienojumu.

Par NENT grupu

Nordic Entertainment Group AB (publ.) (NENT Group) straumēšanas pakalpojums „Viaplay” ir pieejams Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Islandē, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā. „Viaplay” uzsāks darbību ASV 2021. gadā, Nīderlandē un Apvienotajā Karalistē 2022. gadā un līdz 2023. gada beigām arī Kanādā, Vācijā, Austrijā un Šveicē. Mēs pārvaldām straumēšanas pakalpojumus, televīzijas kanālus, radiostacijas un ražošanas uzņēmumus, un mūsu nolūks ir stāstīt stāstus, saviļņot ļaudis un paplašināt apvāršņus. NENT grupa ar galveno biroju Stokholmā un starptautisku perspektīvu tiek kotēta fondu biržā „Nasdaq Stockholm” (NENT B).

Par „Hayu”

“NBCUniversal” piederošais „Hayu” ir pirmais un vienīgais šāda veida realitātes šovu pieprasījuma video abonēšanas pakalpojums, kas pieejams 27 tirgos visā pasaulē, proti, Apvienotajā Karalistē, Austrālijā, Austrijā, Beļģijā, Čehijā, Dānijā, Filipīnās, Francijā, Honkongā, Igaunijā, Īrijā, Itālijā, Kanādā, Latvijā, Lietuvā, Luksemburgā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Singapūrā, Somijā, Spānijā, Šveicē, Ungārijā, Vācijā un Zviedrijā, izmantojot pilnu ierīču klāstu (mobilos tālruņus, planšetdatorus, klēpjdatorus, pievienotos televizorus un atsevišķas konsoles) vietnē hayu.com

Šovus un sērijas var lejupielādēt, lai skatītos jebkurā vietā un vēlamajā laikā, tostarp „Keeping up with the Kardashians” un tā blakusraidījumus, kā arī „The Real Housewives”, „Below Deck” un „Million Dollar Listing” franšīzes. Lielākās daļas ASV šovu pirmizrāde pakalpojumā notiek tajā pašā dienā, kad tie tiek izlaisti ASV.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top