TV ekrānos un Kino

“Viaplay” piedāvā Magunesena atgriešanos Formula 1 un unikālu seriālu par čempionu Verstapenu

“Viaplay” piedāvā Magunesena atgriešanos Formula 1 un unikālu seriālu par čempionu Verstapenu

Līdz ar Kevina Magnusena atgriešanos “Haas” komandā un Maksa Verstapena vēlmi aizstāvēt pasaules čempiona titulu, no piektdienas, 18. marta, straumēšanas platformā “Viaplay” tiek uzsākta aizraujoša jaunā Formula 1 sezona. Iesildīšanās sākas šodien ar pavisam jaunā “Viaplay” seriāla “Verstappen – Track Master” pirmizrādi, kurā varēs vērot ekskluzīvu mašīntelpas apskati, iepazīstot Verstapena unikālo viedokli par 22 Formula 1 trasēm.

Pirmais izaicinājums Magnusenam un citiem būs Bahreinas starptautiskā trase, kur dānis 2018. gadā ieņēma godpilno piekto vietu, un pēc tam, kad Kevins Magnusens pagājušajā nedēļā uzrādīja ātrāko apļa laiku otrajā testu dienā, paredzams, ka sezonas atklāšana būs īpaši interesanta.

Pērn čempionātā varējām vērot dramatisku Lūisa Hamiltona un Maksa Verstapena dueli, kas noslēdzās par labu holandietim. Šis gads, iespējams, aizrautības ziņā nebūs izņēmums, kad Formula 1 sezona uzņems apgriezienus. Kopš uzvaras 2021. gada decembrī Makss Verstapens ir rūpīgi gatavojies treniņu telpā, lai precizētu detaļas gaidāmajām sacīkstēm. Viens no sagatavošanās darbiem – trenēties visām sacīkstēm, izmantojot īpašu simulatoru.

Straumēšanas platformai “Viaplay” ekskluzīvi ir atļauts sekot līdzi Verstapenam viņa simulatora apmācības laikā, ko skatītāji jau tagad var noskatīties jaunajā seriālā “Verstapens – Master of the Track”. Izmantojot ieskatu Verstapena sporta gaitās, jūs tiksiet vadīti cauri katram pagriezienam, nelīdzenumam un grūtības pakāpei visās sacīkšu trasēs.

“Bija patiešām jautri traukties trases simulatorā “Team Redline” galvenajā mītnē, un, vērojot, kā es tās braucu, “Viaplay” skatītāji uzzinās vairāk par trasi, lai sagatavotos tai pirms pašām sacensībām jau šajā nedēļas nogalē,” saka Makss Verstapens, kurš cer, ka ikkatram patiks noskatīties Formula 1 aizraujošo realitāti.

‘Verstappen – Master of the Track’ jau tagad ekskluzīvi straumēšanas platformā “Viaplay”.

Formula 1 sacīkstes Bahreinā sāksies ar treniņiem no piektdienas, 18.marta, savukārt kvalifikācija notiks sestdien, 19.martā, lai jau svētdien, 20.martā vērotu aizraujošās sacensības.

Par “NENT Group”

Nordic Entertainment Group AB” (NENT Group) piedāvā straumēšanas platformu “Viaplay” Zviedrijā, Dānijā, Norvēģija, Somijā, Islandē, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, ASV un Nīderlandē. “Viaplay” plāno uzsākt darbību Apvienotajā Karalistē 2022.gadā, kam sekos pakalpojuma nodrošināšana Kanādā, Vācijā, Austrijā un Šveicā līdz 2023.gada beigām. “NENT Group” piedāvā straumēšanas pakalpojumus, televīzijas kanālus, radiostacijas, kā arī izveidojis producēšanas kompānijas ar mērķi stāstīt stāstus par īstām dzīvēm, tādējādi paplašinot redzējumu uz pasauli. “NENT Group” galvenā mītne atrodas Stokholmā (Zviedrijā) un akcijas tiek kotētas “Nasdaq Stockholm” (NENT B).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top