Tehnoloģijas

Viedoklis: Bitcoin cenas pieaugums līdz $40,000 ir neizbēgams

 

Viedoklis: Bitcoin cenas pieaugums līdz $40,000 ir neizbēgams

Matrixport analītiķis Markuss Tīlēns uzskata, ka Bitcoin cena pieaugs līdz $40,000 pēc vienošanās starp Binance kriptovalūtas biržas vadību un ASV iestādēm.

Šonedēļ ASV tika aizturēts biržas Binance vadītājs, taču biržas vadībai izdevās panākt vienošanos ar ASV tiesībsargājošo iestāžu pārstāvjiem. Birža samaksāja ASV iestādēm 4,3 miljardus ASV dolāru par dažādu regulatīvo noteikumu pārkāpumiem, un Čaņpeņs Žao piekrita atkāpties no vadības.

Tirgus reaģēja ar īstermiņa kapitalizācijas kritumu, bet drīz vien atguvās un, pēc Markusa Tīlēna domām, tagad turpinās ar kāpumu. Tīlēns jau iepriekš ir teicis, ka vienošanās starp Binance un ASV Tieslietu ministriju ir pozitīvs iznākums kriptovalūtu nozarei.

Tagad viņš ir pārliecināts, ka līdz gada beigām pirmās kriptovalūtas vērtība pārsniegs līdz 40 000 ASV dolāru. “Mēs uzskatām, ka līdz novembra beigām Bitcoin cena pārsniegs 38 000 ASV dolāru ar 80% varbūtību, bet decembrī sasniegs 40 000 ASV dolāru ar 90% varbūtību,” sacīja Matrixport analītiķis. Jāatzīmē, ka pirmās kriptovalūtas kurss jau 25. novembra naktī pārsniedza 38 000 ASV dolāru, bet pēc tam nedaudz nokritās līdz 37 700 dolāriem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top