Tehnoloģijas

Viedoklis: Bitcoin ir vienīgais aktīvs, ko vērts uzkrāt nākamos 10 gadus

Viedoklis: Bitcoin ir vienīgais aktīvs, ko vērts uzkrāt nākamos 10 gadus

ARK Investment Management izpilddirektore Katrīna Vuda (Catherine Wood) nosauca Bitcoin par vienīgo aktīvu, kas nākamajā desmitgadē palīdzēs investoriem aizsargāties pret inflāciju un deflāciju.

Bloomberg Merryn Talks Money podkastā Katrīna Vuda sacīja, ka viņa sagaida cenu krituma laikmetu, ko izraisīs jaunāko tehnoloģiju attīstība: mākslīgais intelekts, elektriskie automobiļi, robotika, genomu sekvencēšana un blokķēde.

Šādu viedokli Vuda ir paudusi jau kopš 2021. gada, neraugoties uz augstāku inflāciju. Uz jautājumu, kuru no trim aktīvu klasēm Vuda dotu priekšroku turēt 10 gadus – skaidru naudu, zeltu vai Bitcoin, ARK Investment Management vadītājs atbildēja bez vilcināšanās: “Neapšaubāmi, Bitcoin. Tā var pasargāt uzkrājumus gan no inflācijas, gan deflācijas, jo nepastāv darījuma partnera risks. Tas ir digitālais zelts,” sacīja Vuda.

Vuda sagaida, ka tādas nozares kā mākslīgais intelekts un kriptovalūtas savstarpēji mijiedarbosies. Tas ļautu risināt dažādas problēmas visā pasaulē un nodrošinātu efektīvu darba dalīšanu.

Katrīna Vuda vienmēr ir optimistiski noskaņota attiecībā uz Bitcoin. Viņa ir pārliecināta, ka pirmā kriptovalūta tikai iegūs no inovāciju attīstības. Iepriekš Vuda prognozēja, ka nākamajā desmitgadē BTC pārsniegs 1 miljona ASV dolāru robežu. Pašlaik Bitcoin tiek tirgots par 34 000 ASV dolāriem, kas ir gandrīz divreiz vairāk nekā 2021. gada maksimums.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top