Tehnoloģijas

Viedoklis: Bitcoin vērtība novembrī varētu pieaugt līdz $47,000

Bitcoin vērtība varētu pieaugt līdz $47,000 līdz novembra beigām

Decentralizētās biržas SynFutures līdzdibinātāja Reičela Lina uzskata, ka bitkoina izaugsme turpināsies un līdz mēneša beigām varētu sasniegt 47 000 ASV dolāru līmeni.

Reičela Lina uzskata, ka oktobris noslēdzās ne tikai ar BTC izaugsmi, bet arī ar lietotāju skaita pieaugumu, kā arī ar darījumu skaita un apjoma pieaugumu, kas ir pozitīvs signāls nozarei.

Pēdējā nedēļa ir apstiprinājusi oktobra kā “oktobra augšupejas” reputāciju, jo bitkoins mēneša laikā pieauga par 29%. Vēl interesantāk ir tas, ka, ja aplūkojam vēsturiskos datus, novembris bitkoinam bieži vien ir pat pozitīvāks nekā oktobris. Vidēji novembrī pirmā kriptovalūta pieaug par 35%. Ja šī tendence saglabāsies arī 2023. gadā, tad mēneša beigās BTC vērtība būs 47 000 dolāru,” sacīja SynFutures līdzdibinātāja.

Lina atzīmēja, ka ievērojami pieaudzis lielo darījumu skaits, kas pārsniedz 100 000 ASV dolāru. “Tas ir nepārprotams rādītājs pieaugošajai institucionālo spēlētāju interesei. Šķiet, ka viņi nostiprina savas pozīcijas digitālajos aktīvos, īpaši bitkoinā. To apliecina līdzekļu ieplūde kriptovalūtu fondos un trastos 325 miljonu ASV dolāru apmērā nedēļas laikā, no kuriem gandrīz 300 miljonus ASV dolāru piesaistīja tieši bitkoins,” atgādināja Lina.

Runājot par tehnisko analīzi, RSI rādītājs liecina par tirgus “pārkaršanu” īstermiņā, taču, analizējot ilgtermiņa perspektīvas, “viss izskatās tomēr rožaini”, pagaidām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top