Tehnoloģijas

Viedoklis: līdz 2021. gada beigām bitkoina cena var pārsniegt 100 tūkstošu dolāru atzīmi

Bitkoina cena 2021. gada nogalē

Unsplash

Ņujorkas pētījumu kompānijas “Chainalysis” vadītājs Maikls Gronagers, kurš ir arī kriptovalūtas biržas “Kraken” līdzdibinātājs, prognozē, ka bitkoins līdz šī gada beigām pārsniegs 100 tūkstošu dolāru cenas līmeni. Gronagers uzskata, ka kriptovalūta Nr. 1 šobrīd atrodas cenas kāpuma fāzē, un viņa viedoklis saskan ar “Kraken” vadītāja Džesija Pauela prognozi.

Atgādinām, ka Džesijs Pauels augustā arī paziņoja, ka “šogad un nākamā gada sākumā bitkoina cena varētu sasniegt 100 000 ASV dolāru cenas līmeni vai pat augstāku.”  Savukārt Gronagers izteicās šādi: “Es domāju, ka līdz šī gada beigām mēs varam  sagaidīt bitkoina cenas pieaugumu līdz 100 tūkstošiem dolāriem, esmu optimistiski noskaņots šajā ziņā [tāpat kā Pauels].” Runājot par nākotnes perspektīvu, Gronagers lika noprast, ka saskata milzīgu potenciālu bitkoina cenas pieaugumam, taču viņš nevar pateikt, pie kādas vērtības kriptovalūta Nr.1 ​​varētu apstāties.

Kevins Vadsvorts no “Northstar & Badcharts”, analītiķis Džordans Belforts (pazīstams arī kā Volstrītas vilks), “Blockstream” vadītājs Ādams Bleks un eksperts Florians Grumess arī iepriekš paziņoja, ka bitkoina cena pieaugs virs 100 tūkstošu dolāru līmeņa.

Tāpat arī “Chainalysis” vadītājs paziņoja, ka šī uzņēmuma pakalpojumus, lai izpētītu darījumus, kas notiek blokķēdē, izmanto dažādi Amerikas valdības departamenti.

Gronagera viedoklis arī sasaucas “Bloomberg” analītiķa Maika Makglona domām par bitkoina nākotnes cenas perspektīvu. Viņš norāda: “mēs redzam, ka bitkoina cena virzās uz 100 tūkstošu dolāru atzīmi … tirgus ir piedzīvojis ļoti ievērojamas izmaiņas, un mēs uzskatām, ka kriptovalūtas tirgus, visticamāk, ies pozitīvas tirgus vides ceļu.” Makglons savu prognozi saista ar faktu, ka pieprasījums pēc bitkoiniem pārsniedz piedāvājumu, un bitkoins arvien vairāk tiek integrēts pasaules finanšu pasaulē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top