Tehnoloģijas

Viedoklis: Bitkoina rallijs atsāksies gada otrajā pusē

Viedoklis par bitkoina cenu

Unsplash

Bloomberg stratēģis Maiks Makglouns nesen paziņoja, ka BTC ir reālas izredzes atkārtot pavasara skrējienu, kad tika sasniegta rekordaugsta bitkoina cena attiecībā pret ASV dolāru.

Šis analītiķis turklāt apgalvo, ka bitkoina cena ir vairāk tendēta uz izaugsmi, nevis lejupslīdi. Tādu viedokli stratēģis pauda tad, kad monēta tika tirgota zem 35 000 $, un daudzi novērotāji prognozēja turpmāku tās vērtības kritumu.

Bloomberg analītiķu komanda, kurā ietilpst arī Maiks Makglouns, pagājušās nedēļas beigās publicēja ziņojumu par situācijas vērtējumu kriptovalūtu tirgū. Tajā teikts, ka fundamentālā ziņā investoru noskaņojums ir uzlabojies, kas jau ir pozitīvi ietekmējis tādus kritērijus kā tīkla aktivitāte un skaitļošanas jaudas.

Rallija atsākšanās sagaidāma 2021. gada otrajā pusē. Turklāt pieaug ne tikai bitkoina cena, bet arī pārējās – tradicionāli no BTC atkarīgās digitālās valūtas.

Makglouns ar savu komandu skāra arī Ethereum (ETH) perspektīvas. Saskaņā ar ziņojuma autoru sacīto – katrs tīkla atjauninājums pozitīvi iespaidos tās bāzes aktīva cenu. Paralēli vajadzētu sagaidīt gan bitkoina, gan arī ETH izmantošanas apjomu pieaugumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top