Tehnoloģijas

Viedoklis: “Bitkoins noteiks toni finanšu tirgū”

Viedoklis: "Bitcoin atradīsies pārtikas ķēdes augšgalā"

Treideris un finanšu nozares veterāns Pīters Brands uzskata, ka ar laiku pirmā kriptovalūta kļūs par vadošo investīciju aktīvu.

Brands paziņoja, ka kādu dienu bitkoins “izkļūs no ēnas” un kļūs nozīmīgāks salīdzinājumā ar tradicionālajiem investīciju aktīviem, piemēram, akcijām un zeltu. Turklāt, ja pašlaik tiek vairāk runāts par bitkoina kursa korelāciju ar citu finanšu aktīvu kursiem, nākotnē tieši bitkoins noteiks toni finanšu tirgū.

“Bitkoina korelācijai ar citiem tirgiem vairs nebūs nozīmes. Bitkoins būs “pārtikas ķēdes” virsotnē, un tas kļūs vissvarīgākais. Nebūs vairs nozīmīgi, kā bitkoins korelē ar zeltu, akcijām, ekonomiku vai citu ko citu. Svarīgi būs, kā visi šie faktori būs saistīti ar bitkoinu”, – treideris rakstīja savā Twitter kontā.

Brands uzsvēra: ASV finašu regulējošās iestādes obligāti apstiprinās BTC ETF ieviešanu. Tomēr finanšu analītiķis uzskata, ka Bitcoin ETF ieviešanas apstiprināšana varētu tomēr radīt zināmu spiedienu uz pašu bitkoinu: “Bitcoin ETF apstiprināšana nebūs nekāds jaunums, un arī bitkoina atlīdzības samazināšana nebūs nekāds notikums.  Savas finanšu darbības 48 gadu laikā esmu pārliecinājies, ka tirgi ņem vērā notikumus jau krietnu laiku pirms notikumiem tajos. Ir jāievēro vien vecais teiciens: “buy the rumor sell the news.”

Avots: Twitter

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top