Tehnoloģijas

Viedoklis: bitkoins tiks tirgots par 500 000 ASV dolāriem

Bitkoins bez problēmām sasniegs 500 000 ASV dolāru cenas līmeni. Šādu prognozi CNBC ēterā izteica “SkyBridge Capital” dibinātājs Entonijs Skaramuči, atsaucoties uz pirmās kriptovalūtas ierobežoto emisiju un potenciālo turīgo investoru skaitu, kas ir veikuši ieguldījumus tajā.

Saskaņā ar “JPMorgan” datiem pasaulē ir vismaz 49 miljoni ASV dolāru miljonāru, taču digitālā zelta piedāvājums ir ierobežots līdz 21 miljonam monētu, viņš atzīmēja.

“Nav pietiekami daudz bitkoinu, lai katram mūsu sabiedrības miljonāram būtu vismaz viena monēta,” sacīja Skaramuči.

Viņaprāt, pirmās kriptovalūtas cena noteikto atzīmi sasniegs līdz 2024. gada beigām vai 2025. gada vidum, ja piepildīsies Keitijas Vudas prognoze. Iepriekš “Ark Invest” dibinātāja prognozēja, ka šobrīd bitkoinu maciņu skaitam būtu jāsasniedz vienu miljardu.

Skaramuči nosauca digitālo zeltu par apdrošinājumu pret inflāciju un paziņoja, ka pašreizējā kotācijas līmenī joprojām ir laba iespēja iegādāties šos digitālos aktīvus.

“Kas attiecas uz mani, es cenšos izskaidrot cilvēkiem, kāpēc viņiem tagad būtu jāiegādājās bitkoini,” piebilda investors.

Septembrī Skaramuči paziņoja, ka bitkoins varētu kļūt par globālo rezerves valūtu. Viņš arī atzīmēja, ka līdz šim tikai katra desmitā institūcija ir investējusi šajā digitālajā aktīvā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top