Tehnoloģijas

Viedoklis: Cilvēki joprojām neizprot kriptovalūtu maksājumu priekšrocības

Viedoklis: Cilvēki joprojām nesaprot kriptovalūtas maksājumu iespējasEthereum līdzdibinātājs Vitāļiks Buterins uzskata, ka kriptovalūtu maksājumiem ir daudzas priekšrocības, salīdzinot ar tradicionālajiem preču un pakalpojumu apmaksas veidiem, taču cilvēki to vēl nav sapratuši.

Buterins uzsvēra, ka, izmantojot kriptovalūtu maksājumus, var cīnīties ar cenzūru un līdzekļu bloķēšanu. Tas ir arī ērts veids – kā starptautiskām kompānijām strādāt un piedalīties labdarībā, un arī iekšzemes līmenī maksājumi, izmantojot digitālos aktīvus, nav sliktāki par fiat maksājumiem.

“Cilvēki joprojām nenovērtē to, cik bieži kriptovalūtu maksājumi pārspēj tradicionālos”, – paziņoja Ethereum līdzdibinātājs.

Saskaņā ar platformas PYMNTS datiem – starp uzņēmumiem ar gada ieņēmumiem ir līdz 1 miljardam dolāru 85% izmanto kriptovalūtu maksājumus, lai piesaistītu jaunus klientus. Tāpat 82% respondentu kā galveno iemeslu kriptovalūtu izmantošanai maksājumiem nosauca starpnieku trūkumu.

Galvenie argumenti pret kriptovalūtu maksājumiem joprojām ir augstā volatilitāte, augstās komisijas maksas un zemā caurlaides spēja. Piemēram – Ethereum tīkls var apstrādāt līdz 29,3 transakcijām sekundē, bet vidējā komisijas maksa šobrīd ir 1,57 dolāri.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top