Visas ziņas

Viedoklis: Diginex izpilddirektors (CEO) prognozē bitkoina cenas kāpumu līdz 175 000 $ līdz 2021. gada beigām

Vai sagaidāms vēl lielāks bitkoina cenas pieaugums

Foto: Pixabay

Kompānijas Diginex izpilddirektors Ričards Baivorts ļoti optimistiski vērtē bitkoina perspektīvas līdz 2022. gada sākumam.

“Mēs sagaidām cenu ap 175 000 $ par bitkoinu līdz šī gada beigām”, – teica Baivorts pirmdien, 15. martā, intervijā Bloomberg.

Pēc viņa teiktā – mēs vēl esam “vēršu” tirgus sākumstadijā.

Baivorts uzskata, ka ASV FRS naudas izlaide un dolāra devalvācija būtiski ietekmēs bitkoina cenu. Viņš atzīmēja, ka BTC joprojām saskaras ar piedāvājuma krīzi maineru atlīdzības samazināšanas (halvinga) 2020. gada maijā un institucionālās dalības palielināšanās dēļ.

“Mēs vērojam institucionālo pieņemšanu. Tikai četras kompānijas – MicroStrategy, Tesla, Square un nesen Meitu, ― ir iegādājušās 40% no bitkoina gada piedāvājuma tikai pāris mēnešu laikā”, – sacīja Baivorts.

Kā potenciālo risku bitkoina cenai Baivorts atzīmēja FRS stimulēšanas programmas priekšlaicīgu pārtraukšanu, kas varētu “nedaudz vājināt tirgus situāciju”.

Uz jautājumu par regulējošo institūciju bažām saistībā ar bitkoina anonimitāti – Baivorts atbildēja: “Bitkoins nav anonīms, to var viegli izsekot”.

Pērnā gada oktobrī Diginex veica listingu Nasdaq. Diginex ir kriptovalūtu biržas Equos un kastodiālā servisa Digivault mātes kompānija.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top