Tehnoloģijas

Viedoklis: drīzumā sagaidāms bitkoina cenas kāpums

Viedoklis: drīzumā sagaidāms bitkoina cenas kāpums

Populārais kripto analītiķis ar pseidonīmu Kaleo, kurš vietnē Twitter ir uzkrājis vairāk nekā 550 000 sekotāju, informē, ka drīzumā sagaidāms liela mēroga bitkoina cenas kāpumu.

Viņaprāt, tuvāko mēnešu laikā pirmās kriptovalūtas kurss atgriezīsies 2022. gada jūnija līmenī. Jau februārī bitkoins var sasniegt $ 30 000. Attiecīgi tam nākamajā mēnesī vajadzētu pieaugt par 30%.

Kad bitkoins izlauzīsies cauri visai pretestībai, mēs redzēsim brīnišķīgu sveci līdz 30 000 USD. Taču brīdinu, ka tas var notikt jebkurā brīdī un ne vienmēr rīt. Esi uzmanīgs un savaldi savu alkatību. Bet 30 000 USD noteikti izmainīs BTC diagrammas rezultātus,” rakstīja analītiķis.

Kaleo arī atzīmēja, ka pašreizējā situācija kriptovalūtu tirgū ļoti atgādina 2019. gada ralliju. Analītiķis sagaida, ka tuvāko mēnešu laikā pirmā kriptovalūta atkal atgūs dominējošo stāvokli tirgū un piesaistīs likviditāti.

Pēdējo dienu laikā ETH/BTC kursā nav notikušas būtiskas izmaiņas. Bet es ceru, ka diagramma izlauzīsies caur atbalstu, un bitkoins turpinās stiprināt un absorbēt tirgus likviditāti. Situācija ir līdzīga 2019. gadam,” raksta Kaleo.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top