Tehnoloģijas

Viedoklis: Kriptovalūtu tirgus var sagaidīt vēl vienu kritumu

Viedoklis: Kriptovalūtu tirgu var sagaidīt vēl viens kritums

Populārais kriptovalūtu analītiķis un DataDash kanāla vadītājs Nikolass Mertens uzskata, ka kriptovalūtu tirgus, visticamāk, turpinās kristies.

Nikolass Mertens uzskata, ka par bitkoinu un altkoinu lejupslīdi liecina stabilo monētu likviditātes samazināšanās. Tas ir vērā ņēmams rādītājs, lai noteiktu tendences kriptovalūtu tirgū. Un šobrīd stabilkoinu likviditāte turpina samazināties.

“Aplūkosim, cik svarīga ir stabilkoinu likviditāte. Piemēram, no 2019. gada aprīļa līdz 2019. gada jūlijam bitkoins no 3500 dolāru pieauga līdz 12 000 dolāru. Tajā pašā periodā stabilo monētu likviditāte palielinājās par 119%.

Pēc tam mēs redzam konsolidācijas periodu, likviditāte arī palika tajā pašā līmenī. Un tas ir ļoti labs rādītājs,” atklāja Mertens. Analītiķis norādīja, ka tad, kad 2021. gadā bitkoins no 3900 ASV dolāru pieauga līdz 65 000 ASV dolāru, stabilo monētu likviditāte palielinājās par 2183%.

“Likviditāte un cenu pieaugums ir saistīti. Ja likviditāte samazinās vai konsolidējas, tirgus, visticamāk, arī nepieaugs. Tas attiecas gan uz kriptovalūtām, gan finanšu tirgiem. Lai kapitalizācija augtu, ir nepieciešama likviditāte, bet mēs redzam, ka tā nepārtraukti samazinās, tāpēc, visticamāk, kritīsies arī kriptovalūtu cenas,” saka Nikolass Mertens.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top