Tehnoloģijas

Viedoklis: Marks Kubans negaida lielu korekciju kriptovalūtu tirgū

Viedoklis Mark Cuban

Marks Kubans – Foto: Kathy Hutchins/shutterstock.com

Pazīstamais investors un uzņēmējs Marks Kubans uzskata, ka lielākajai daļai digitālo aktīvu nevajadzētu gaidīt būtiskas lejupejošas korekcijas atkārtojumu pēc 2018. gada piemēra. Viņš uzskata, ka kriptovalūtu tirgus ir piesaistījis tik ievērojamu kapitāla apjomu – tostarp no institucionālo spēlētāju puses, ka šīs sfēras dalībnieki labprāt pirks digitālos aktīvus ikreiz, kad to cena samazināsies.

Tostarp investors domā, ka perspektīvas ziņā Ethereum izskatās labāk par bitkoinu. Viņš uzskata, ka DeFi (decentralizētās finanses) ar 2 milj. lietotāju dod iemeslu par to runāt. Runājot detalizētāk, viņš paziņoja, ka redz lielāku bitkoina cenas samazināšanās risku nekā Ethereum, “jo ir ieguldīts ļoti daudz dolāru atvasinātajos finanšu instrumentos”, un turklāt “Ethereum ir lielāka funkcionalitāte nekā bitkoinam”.

Cits eksperts – pazīstamais Volstrītas treideris ar 40 gadu stāžu – Pīters Brandts paredz, ka no tehnoloģiskā viedokļa bitkoins var atdot savu vietu inovatīvākiem digitālajiem aktīviem, taču Microstrategy vadītājs Maikls Seilors paziņoja, ka dominējošā kriprovalūta ekosistēmā ir bitkoins, pateicoties tā ekonomiskajiem un tehniskajiem parametriem, un rezultātā turpmākās inovācijas kripto sfērā tiks realizētas, balstoties uz šīs ekosistēmas pamatiem.

Tikmēr Amsterdamas fondu biržas treideris Maikls van de Popē ir pārliecināts, ka “Ethereum galu galā apsteigs bitkoinu summārās kapitalizācijas ziņā”, bet analītiķis Rens Noiners pievērsa uzmanību tam, ka “Ethereum summārā kapitalizācija pašlaik ir lielāka par to lielumu, cik maksāja visi bitkoini iepriekšējā cenu kāpuma laikā 2017. gadā”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top