Tehnoloģijas

Viedoklis: Ne visi pārdzīvos kriptovalūtu tirgus krišanas pēdējo stadiju

Viedoklis: Visi nepārdzīvos pēdējo kriptovalūtu tirgus krituma posmu
Bloomberg Intelligence vecākais biržas preču stratēģis uzskata, ka kriptovalūtas šobrīd atrodas pēdējā posmā pirms zemākā punkta sasniegšanas.

Maiks Makglouns (Mike McGlone) brīdināja, ka investoriem un kompānijām nebūs viegli pārdzīvot šo fāzi: “Tirgi ne tikai veido V veida apakšu. Tie to dara pēc iespējas sarežģītāk ar lielu volatilitāti, atņemot naudu visiem investoriem”.

Bloomberg analītiķis pievērsa uzmanību, ka investori tagad piedzīvo ne tikai kripto ziemu, bet arī visu tradicionālo tirgu, izņemot preču tirgu, kritumu. Pēc viņa teiktā – kamēr nesāks krist biržas preču tirgus, ASV Federālā rezervju sistēma (FRS) turpinās palielināt bāzes procentu likmi.

Tomēr ir arī labas ziņas: Ethereum pieaudzis 12 reizes, salīdzinot ar 2019. gadu, un joprojām turpina augt. Makglouns apgalvo, ka Ethereum apsteidz lielāko daļu aktīvu klašu un tam ir spēcīgs atbalsts, kas atrodas tuvu esošajam cenas līmenim. Saskaņā ar viņa teikto – Ethereum pārspēs visas kriptovalūtas, pateicoties augošajam pieprasījumam un piedāvājuma samazinājumam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top