BitCoin

Viedoklis par Bitkoina cenu

Prognoze par Bitkina cenu

Maiks Novogracs: Nākamā pietura bitkoinam – 10 000 $, bet pēc tam uzreiz 20 000 $

Bitkoina kurss pakāpies līdz atzīmei 8 000 $ un publikācijas brīdi atrodas virs tās. Pēdējās nedēļas laikā lielākā kriptovalūta pieaugusi par 19%.

Hedžfonda ekspārvaldnieks un Goldman Sachs bijušais partneris, bet tagad kripto uzņēmējs Maiks Novogracs uzskata, ka pēdējo dienu dinamika var būt signāls bitkoina jaunās augšupejas sākumam.

Sarunā ar CNBC vadītāju Ranu Noineru konferencē Beyond Blocks Dienvidkorejā viņš paziņoja, ka bitkoina lokālais minimums, iespējams, jau palicis pagātnē, bet nākotnē to var gaidīt jaunas virsotnes.

“Kopumā ņemot – mēs jau esam sasnieguši minimumu. Es neņemos to apgalvot, bet šķiet, ka tas ir tieši tā”, – teica viņš. “Es patiešām domāju, ka mēs jau sagatavojam labu pamatu nākamajai kustībai augšup. Es domāju, ka nākamais izrāviens prasīs kastodiālus risinājumus no drošiem avotiem un lielāku regulatīvo noteiktību”.

Galvenā atšķirība starp pašreizējo augšupeju un agrīnākiem periodiem – pēc viņa domām – ir institucionālo investoru ofensīva. Tajā pašā laikā kriptovalūtu uzglabāšanas risinājumi, ko piedāvā tādas kompānijas kā Coinbase un BitGO, institucionālajiem investoriem var šķist nepietiekami droši, un tad viņi gribēs izmantot Goldman Sachs vai citas viņiem zināmas iestādes palīdzību – uzskata Novogracs.

“Mēs nevarēsim sasniegt 10 000 $, neizpildot šos nosacījumus, jo tieši tie ļauj piesaistīt institucionālos investorus, bet mēs noteikti tur nonāksim”, – viņš paskaidro. “Mēs sasniegsim 10 000 $, bet pēc tam uzreiz dosimies uz 20 000 $”.

Iepriekš Novogracs paziņoja, ka līdz gada beigām bitkoins pakāpsies līdz 25 000 $ atzīmei.

Video no Beyond Blocks konferences

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top