Biržas

Viedoklis: Proof-of-Reserve auditā ir jābūt ietvertām kriptovalūtu biržu saistībām

Viedoklis: Proof-of-Reserve auditā ir jābūt ietvertām kriptovalūtu biržu saistībām
Kraken biržas izpilddirektors un līdzdibinātājs Džesijs Pauels nosauca pašreizējo praksi, kad biržas uzrāda savas rezerves par bezjēdzīgu, jo tās neinformē lietotājus par biržu saistībām.

Pauels pārmet tirgus partneriem, ka, apstiprinot rezerves, kriptovalūtu biržas sniedz lietotājiem nepilnīgus datus, kas var izkropļot reālo ainu. Pauels uzskata, ka biržas rezerves nav tikai visu maciņu atlikumu saraksts, bet gan aktīvi un mīnus saistības.

Pilnā rezervju apliecinājuma auditā jāiekļauj biržas saistību apjoms, lietotāja pārbaudāms kriptogrāfisks pierādījums, ka katrs konts ir iekļauts lietotājiem apskatāmā veidā, un paraksti, kas apliecina turētāja kontroli pār makiem. “Viss mērķis ir noskaidrot, vai biržā ir vairāk kriptovalūtu, nekā tā ir parādā. CoinMarketCap platformā apskatāmā jaunā iespēja ir bezjēdzīga bez visa pārējā,” sacīja Pauels.

Binance birža iepriekš paziņoja par Proof-of-Reserve sistēmas ieviešanu, kam vajadzētu būt nākamajam solim ceļā uz lielāku caurskatāmību un uzticības veidošanu tirdzniecības platformas ekosistēmai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top