Tehnoloģijas

Viedoklis: Rasts skaidrojums bitkoina cenas rekordlielajam kāpumam

Viedoklis: Rasts skaidrojums bitkoina cenas rekordlielajam kāpumam

9. novembrī bitkoina cena pakāpās līdz jaunam vēsturiskajam maksimumam – 68,53 tūkstošiem dolāru. Papildus tam, ka vairāki globālie investori digitālajos aktīvos saskatīja instrumentu ASV dolāra inflācijas risku hedžēšanai, ir vēl viens tieši ar bitkoina tirgus dinamiku saistīts faktors. Saskaņā ar pētniecības organizācijas Glassnode vēstīto, bitkoinu piedāvājuma daļa, kas pēdējos trīs mēnešus bijusi neaktīva, ir sasniegusi vēsturiski maksimālo vērtību – 85%.

Kā skaidro analītiķi – lielākā daļa investoru nepārdod bitkoinus, gaidot to turpmāku izaugsmi. Tādas digitālās adreses, kurās vairāk nekā 12 mēnešus nav notikusi bitkoinu pārvietošanās, ir tās adreses, kurās tika veikta vērienīga kriptovalūtas Nr.1 ​​akumulācija.

Rezultātā kripto biržu rezervēs esošo bitkoinu piedāvājuma daļa nonāca pie rekordzemas vērtības – 12,9%. Tikai pēdējās nedēļas laikā no kriptovalūtu biržām ir aizgājuši vairāk nekā 5 tūkstoši BTC (aptuveni 340 miljonu dolāru apmērā). Glassnode analītiķi arī atzīmēja, ka līdzīga bitkoinu akumulēšana tika novērota pirms šī digitālā aktīva cenas palielinājuma aprīlī.

Pašreizējā bitkoina cenas dinamika atkal liek pievērst uzmanību diezgan optimistiskai kriptovalūtas Nr.1 ​​cenas prognozei, kāda ir analītiķim Plan B. Kopš novembra sākuma bitkoina cena ir sadārdzinājusies jau par 12%, un oktobra laikā pievienojusi 42,3%. Kopējā bitkoinu kapitalizācija šobrīd ir 1,283 triljoni dolāru, kas ir vairāk par preču sudraba vērtības kopējo novērtējumu pasaulē.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top