Tehnoloģijas

Viedpulksteņa Huawei Watch GT2 Pro apskats

 

Viedpulksteņa Huawei Watch GT 2 Pro apskats

Viedpulksteņa Huawei Watch GT2 Pro apskats

Jaunākajam Huawei viedpulkstenim Watch GT2 uzsvars likts uz augstas kvalitātes materiāliem, neaizmirstot par sportošanu un informāciju par lietotāja veselības stāvokli.

GT2 Pro korpuss izgatavots no titāna un keramikas, 3D ekrānu aizsargā augstas kvalitātes stikls, kas izgatavots, izmantojot dārgakmeņu apstrādes tehnoloģiju. Šādi materiāli piešķir viedpulksteņiem tādu izturību, kādu neesam pieraduši redzēt budžeta segmentā.

Keramika un titāns tiek plaši izmantoti Šveices luksusa pulksteņu tirgū. Arī Apple Watch un Samsung Galaxy ražotāji ir sākuši izmantot šos materiālus. Tomēr Samsung titāna pulkstenis ir dārgāks, un keramiskais Apple Watch vēl jo vairāk.

AMOLED skārienekrāna displejs ir ar 454 x 454 pikseļu izšķirtspēju. Tas ir iespaidīgs 1,39 collu displejs 47 mm korpusā. Acīmredzot sieviešu rokām tas nebūs piemērotākais. Huawei Watch GT2 Pro noteikti ir solis uz izaugsmi, ja runa ir par materiāliem.

Huawei Watch GT2 Pro komplektācija

Huawei Watch GT2 Pro komplektācija

Par Huawei Watch GT2 Pro īsumā

* Ierīce papildina Huawei Watch GT2 un Watch GT2e modeļus

* Iespaidīgs 47 mm korpuss ar spilgtu AMOLED displeju un 454 x 454 izšķirtspēju;

* Jauni režīmi sporta aktivitātēm;

* Lielāks uzsvars uz āra aktivitāšu izsekošanu, informējot par laika apstākļiem un pat paisumu un bēgumu, kā arī navigācija ar iespēju atgriezties sākuma punktā.

Ko spēj GT2Pro?

Šis ir daudzfunkcionāls viedpulkstenis, tomēr bez dažām funkcijām, kas pieejamas Apple Watch un citiem konkurentiem. Pulkstenī ir redzami paziņojumi, kā arī Android viedtālruņu lietotāji var saņemt ienākošos zvanus un redzams arī zvanu saraksts. Ierīce var atskaņot saglabāto mūziku, kā arī kontrolēt viedtālruņa mūzikas atskaņošanu. Tomēr mūzikas straumēšanai nav atbalsta. Trūkst bezkontakta maksājumu iespējas un balss palīga. Visticamāk, Celia palīgs laika gaitā var parādīties (ņemot vērā, ka pulkstenī iebūvēts skaļrunis un mikrofons). Šajā ziņā Apple, Fitbit un Wear OS sīkrīki apsteidz Ķīnas ražotāju. Laika ziņas, dienas aktivitāšu uzraudzība, miega monitorings, stresa uzraudzība, 100+ sporta treniņu režīmi, navigators, kurš ieraksta jūsu treniņu maršrutu, izmantojot GPS, VO2Max3, 24 stundu sirds ritma uzraudzība, skābekļa daudzuma noteikšana asinīs (SpO2), bezvadu uzlāde, Share OneHop, attālinātais slēdzis fotografējot, funkcija atrast tālruni un arī spēles…

     

Dienas aktivitāšu izsekošana

Dienas aktivitāšu apkopojums

Dienas aktivitāšu uzraudzība

Soļu, aktivitāšu un atpūtas uzraudzībai Huawei izmanto līdzīgu tehnoloģiju kā Apple. Dienas apkopojums ir ātri apskatāms, pieliekot pirkstu ekrānam un pavelkot to pa labi. Jūs varat ātri apskatīt progresu soļos un aktivitātēs, kā arī paveikto attālumu.

Manuprāt, tas lietotāju īpaši nemotivē, trūkst detalizācijas kā Apple vai Fitbit. Patika nedēļas pārskats, kopsavilkums redzams vienā ekrānā – tendences un salīdzinājums ar iepriekšējo nedēļu. Bet to ir viegli palaist garām, jo ​​tas ir pieejams, izmantojot Messages lietotnē Huawei Health Mate. Tiem, kam patīk visu kontrolēt, pieejama īpaša skala, kas galvenajā ekrānā parāda pamatdarbībau datus. Var būt noderīgi.

Miega monitorings

Miega monitorigs Huawei Watch GT2 Pro ir gandrīz perfekts. Tas apskatāms telefonā, bet izvērstāka atskaite – veselības lietojumprorammā. Tiek izmantots TruSleep algoritms, kas analizē miega stadijas un piedāvā vairāk nekā 200 personalizētu datu analīzi. Ražotājs mēģina uzlabot lietotāja izpratni par savāktajiem datiem, atšķirībā no daudziem izstrādātājiem, kuri vienkārši labo skaitļus, kas nav īpaši noderīgi. Katras nakts statistika tiek parādīta ar miega stadijām (dziļš, REM un viegls miegs), kā arī pievienots rezultāts. Iebūvētais SpO2 sensors diemžēl netiek pagaidām vēl izmantots miega monitoringā, žēl, tā kā skābekļa līmenis ir viens no svarīgākajiem miega kontroles rādītājiem.

Stresa uzraudzība

Tāpat kā Watch GT2e, arī Huawei Watch GT2 Pro izmanto optisko sirdsdarbības monitoru stresa izsekošanai. Stresa rādītājs tiek mērīts skalā no 0 līdz 100. Skaitlis ir abstrakts, lai gan tas skaidri parāda lietotāja pašreizējā stresa līmeni. Šajā gadījumā punkti tiek piešķirti, ņemot vērā informāciju, kuru lietotājs aizpildījis veselības lietotnē telefonā.

Visā pulksteņa lietošanas laikā mans stresa līmenis bija normas robežās, tāpēc no šīs metrikas nevaru iegūt pagaidām ko noderīgu. Varbūt ilgtermiņā, uzkrājot statistiku, tas būtu pārredzamāk.

100+ sporta treniņu režīmi

Viedpulkstenis spēj izsekot vairāk nekā 100 sporta treniņu veidiem, lai gan daži ietver tikai sirdsdarbības ātrumu, kalorijas un kopējo laiku. Piemēram, joga.

Funkcija ietver GPS un pat HIIT sesijas vadītu treniņu režīmus, Firstbeat statistiku, VO2 Max datus. Iebūvētais GPS tiek ātri aktivizēts, un lielajā augstas izšķirtspējas ekrānā dati tiek lieliski parādīti.

Skrējiena beigās lietotājs var sava viedtelefona lietotnē Health apskatīt detalizētus rezultātus, tostarp ritmu, tempu, augstumu un maršrutu. Ir pieejama arī informācija par vidējo ātrumu, soļa garumu, soļu skaitu un sadedzinātajām kalorijām.

Pieejami arī Firstbeat rādītāji, tostarp treniņu efektivitāte, VO2 Max, atkopšanās laiks. Dati netiek rādīti pašā pulkstenī, bet ir pieejami tikai viedtālruņa lietotnē.

No jaunumiem pieejams arī savs režīms golfa spēlei, kas spēj viedi analizēt atvēziena pozīciju un sniedz informāciju, lai to uzlabotu. Ir vērts atzīmēt slēpošanas režīmu, kas aptver lielāko daļu ziemas aktivitāšu, ar informāciju par slēpošanas trasēm.

Huawei ir pievērsis lielāku uzmanību aktivitātēm brīvā dabā. Huawei Watch GT2 Pro informēs arī par paisumiem un bēgumiem, ja tie būs iespējami vietā, kurā atrodaties. Brīdinās par vētrām un citām dabas likstām, pateicoties atmosfēras spiediena kontrolei, ko nosaka iebūvētais barometrs.

Dienas aktivitāšu izsekošana

Režīms – skriešana ārpus telpām

Sirds ritma uzraudzība un SpO2 monitorings

Ierīce ir aprīkota arī ar uzlabotu optisko sirdsdarbības monitoru TruSeen 4.0+, kas tāpat kā Fitbit’s PurePulse 2.0, izmanto mašīnmācīšanos, lai precīzāk mērītu sirdsdarbības ātrumu. Protams, sensors nav ideāls. Veicot vingrinājumus ar lielu intensitāti, sensors atpaliek un dati tiek nedaudz sagrozīti. Tomēr tā ir izplatīta optisko sensoru problēma.

Skābekļa koncentrāciju asinīs mēra manuāli, izmantojot lietotni pašā pulkstenī. Katra mērījuma rezultāts skaidrības labad tiek parādīts grafikā. Vairāk par skābekļa daudzuma noteikšanu asinīs (SpO2) var lasīt rakstā par viedpulksteni Huawei Watch GT 2e. Tomēr atcerieties, šo ierīci nav paredzēts lietot kā medicīnisku mērinstrumentu, bet gan kontrolei, lai laicīgi pamanītu problēmu tas būs lielisks palīgs.

Darbības ilgums, autonomija

Ilgs akumulatora darbības laiks ir Ķīnas ražotāja pulsteņu stiprā puse. Watch GT2 Pro ir izcila autonomija, akumulatora darbības laiks līdz 14 dienām, bet ar aktīvu GPS – 30 stundas.

Izmantojot pulksteni normālā režīmā, konstatēju aptuveni 12% izlādes dienā. Tas sanāk, ka akumulators darbosies tikai 9 dienas? Tas ir ievērojami mazāk nekā norādīts. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka daudzas funkcijas bija aktīvas, tostarp TruSleep nepārtraukta sirdsdarbības un stresa kontrole. Ja tas viss tiek izslēgts, tad ir pilnīgi iespējams pietuvoties deklarētajām 14 autonomijas dienām. Bet kāpēc atteikties no tik daudziem interesantiem rādītājiem? Tomēr jāņem vērā, ka AppleWatch un Samsung Galaxy Watch 3 var piedāvāt ne vairāk kā divas dienas, bet Fitbit viedpulkstenis – 6 dienas, tas salīdzinot ar ir Watch GT2 Pro ļoti, ļoti maz.

Lādētājs ir izgatavots kā magnētiska tablete un ir pieejama arī bezvadu uzlāde atbilstoši Qi standartam. Pulksteņa pilnīga uzlāde prasa apmēram trīs stundas.

Viedpulksteņa Huawei Watch GT 2 Pro uzlade no telefona

Huawei Watch GT2 Pro bezvadu uzlādes process. Uzlādei tika izmantots Huawei P40 Pro.

Rezultāts

Kas nepatika:

* Izmaksas ir divreiz lielākas par GT2e modeli;

* Nav pieejami bezkontakta maksājumi un balss palīgs

* Nestrādājoša Share OneHop funkcija. Lūdzot palīdzību Latvijas Huawei Community moderators Anna H uz atkārtotu manu lūgumu ieteica izdarīt tieši to, ko jau biju veicis. Informācijas tātad nav un funkcija nedarbojas.

Kas man patika:

* Izcila konstrukcija un kvalitatīvi materiāli;

* Jaudīga funkcionalitāte;

* Mikrofons un skaļrunis;

* Bezvadu uzlāde;

* Attālinātais slēdzis (Pieejams savienojumā ar jaunākajiem Huawei viedtālruņiem)

* Zvani pulkstenī.

Nav šaubu, ka šis ir augstākās klases viedpulkstenis ar lielisku dizainu, ražots no kvalitatīviem materiāliem un ar jaudīgu funkcionalitāti aktivitātes un veselības uzraudzībai. Tomēr man kā budžeta ierīce labāk patika Huawei Watch GT2e.

Korpuss, ekrāns, autonomija, kā arī aktivitātāšu monitorings ir lieliski. Visas pulksteņa iepējas šoreiz netika apskatītas, laika gaitā pastāstīšu arī par tām.

Huawei Watch GT2 atjauninājums koncentrējas uz augstas kvalitātes materiāliem

 

Tests: 2 nedēļas ar Huawei jaunāko viedpulksteni Watch GT2e

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top