Visas ziņas

Klajā nācis viedpulkstenis mūsdienīgām un modernām sievietēm – Garmin Lily

Klajā nācis viedpulkstenis mūsdienīgām un modernām sievietēm – Garmin Lily

Garmin laidis klajā jaunu, elegantu viedpulsteni – Lily, kas apvieno klasisku dizainu un ērtības, ko sniedz šobrīd tirgū pieejamās viedās tehnoloģijas. Pulkstenis piemērots sievietēm, kas meklē modes aktualitātēs balstītu viedpulksteni, tajā pašā laikā, vēlas izbaudīt viedās funkcijas. Garmin, pulksteni izstrādājot, īpašu uzmanību veltījis produktu un funkciju izstrādei, kas spēs atbalstīt moderno sievieti visos tās dzīves posmos ar menstruālā cikla novērošanas funkciju un neseno inovāciju – grūtniecības novērošanas funkciju.

 Lily tik tiešām ir pirmais šāda veida viedpulkstenis: sievišķīgs, izsmalcināts un elegants, kas piedāvā svarīgākās veselības un fitnesa funkcijas,” stāsta Sjūzena Leimane, Garmin starptautiskās mārketinga nodaļas viceprezidente.Garmin ir apņēmības pilns radīt produktus mūsu klientu vajadzībām. Šajā gadījumā – kompaktu, stilīgu viedpulksteni, kura funkcijas atbilst mūsdienīgai un aktīvai sievietei.”

Lily pulksteņa dizainu iedvesmojuši klasiski, juvelierdarbiem līdzīgi pulksteņi mazākai rokas locītavai. Tā 34 milimetru korpuss ir mazākais, ko Garmin līdz šim ir radījis, kas papildinās mūsdienīgas sievietes tēlu un spēs sniegt atbalstu tās dinamiskajā ikdienā. Lily pieejams divos modeļos – Classic un Sport, dažādās krāsās ar Itālijas ādas vai silikona siksniņu. Visiem pulksteņiem iestrādāts izsmalcinātais ornamentētais skārienjūtīgais un krāsainais displejs.

Lily ir ne tikai aksesuārs, bet arī tehnoloģiski attīstīts viedpulkstenis veselības un vispārējās labsajūtas novērošanai, kurā pieejams:

  • Veselības uzraudzība visu diennakti, novērojot elpošanu, skābekli (Pulse Ox), stresa līmeni, miega kvalitāti, sirds ritmu un ķermeņa enerģijas līmeņa izmaiņas treniņu, atpūtas un miega iespaidā.
  • Menstruālā cikla un grūtniecības izsekošanas atbalsts ar iespēju savienot simptomus ar pārējiem veselības un labsajūtas datiem.
  • Elpošanas vingrinājumi koncentrācijas uzlabošanai un stresa mazināšanai.
  • Sporta aplikācijas jogai, pilatēm, kardio treniņiem, aktivitātēm uz velosipēda, un daudzām citām fitnesa aktivitātēm.
  • Aktivitāšu novērošana dienas laikā: nostaigāto soļu daudzums, patērēto kaloriju daudzums, intensitātes minūtes un daudz kas cits.

 

Viedpulksteņa baterijas darbība līdz pat 5 dienām nodrošina ērtu un nepārtrauktu lietošanu, paziņojumu saņemšanu par ienākošajiem zvaniem, īsziņām, sociālo mediju jaunumiem, kā arī ļaus sekot līdzi kalendāra atjauninājumiem un dienas plānam. Android lietotāji tagad varēs arī rakstiski atbildēt uz saņemtajām ziņām. Drošības veicināšanai LiveTrack funkcija ļaus draugiem un ģimenei izsekot lietotāju āra aktivitāšu laikā, bet asistenta funkcija nosūtīs reāllaika atrašanās vietu ārkārtas situācijā.

Vairāk nekā 30 gadus “Garmin” atrodas jaunāko GPS navigācijas un bezvadu ierīču izstrādes priekšgalā, un ir radījis ierīces cilvēkiem, kuri vēlas piekopt aktīvu dzīvesveidu. “Garmin” fokusējas uz piecām nozarēm – auto, aviācija, fitness, kuģošana un aktīvā atpūta. Vairāk informācijas “Garmin” virtuālajā preses telpā.

Klajā nācis viedpulkstenis mūsdienīgām un modernām sievietēm – Garmin Lily

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top