Tehnoloģijas

Viedtālruņu tops pēc AnTuTu vērtējuma. Cenas un veiktspējas attiecība

Veiktspējas testu lietotne AnTuTu ir publicējuši maija labāko viedtālruņu reitingu pēc cenas un veiktspējas attiecības. Tradicionāli tas ir sadalīts četrās cenu kategorijās.

Viedtālruņu tops pēc AnTuTu vērtējuma

Budžeta kategorijā (ierīces ar cenu līdz 275 dolāriem) līderpozīcijā ir Redmi K70E konfigurācijā 12/256 GB. Tam seko Realme GT Neo6 SE un iQOO Z9 Turbo tādās pašās konfigurācijās. Jaudīgākais no šiem modeļiem ir iQOO Z9 Turbo, jo tam ir Snapdragon 8s Gen3, taču tā cena ir augstāka nekā citiem modeļiem. Tāpēc reitingā ierindojas tikai trešajā vietā.

Viedtālruņu tops pēc AnTuTu vērtējuma

Līderis cenu nišā no 275 līdz 415 dolāriem ir: iQOO Neo9S Pro. Tā veiktspēja ir labāka nekā daudziem flagmaņiem, jo viedtālrunim ir SoC Dimensity 9300 Plus, kas ir nedaudz jaudīgāks par Snapdragon 8 Gen 3. Otrajā un trešajā vietā ierindojās OnePlus Ace 3 un iQOO Neo8 Pro.

Viedtālruņu tops pēc AnTuTu vērtējuma

Kategorijā no 415 līdz 555 dolāriem pirmajā vietā ierindojās Realme GT5 Pro. Otrajā un trešajā vietā – iQOO 12 un Vivo X100s. Interesanti, ka saskaņā ar AnTuTu datiem Vivo X100s ir maija kopējais veiktspējas čempions.

Viedtālruņu tops pēc AnTuTu vērtējuma

Visbeidzot, dārgāko modeļu rangs – ar cenu no 555 ASV dolāriem. Šeit ilgu laiku līderis bija OnePlus 12, taču tagad tas ir pakāpies uz otro pozīciju, un pirmo vietu ieņēm Nubia Z60 Ultra. Trešajā vietā ierindojās jaunpienācējs – Honor Magic6.

Avots: Antutu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top