Visas ziņas

Kuri viedtālruņi ir vieglāk remontējami?

Vislabāk labojamo viedtālruņu vērtējums pasaulē

Foto: Vlad Teodor/shutterstock.com

IFixit speciālisti nopublicējuši labāko viedtālruņu topu remontējamības un apkopes ziņā.

Pirmā vieta – Fairphone 3, kas kļuva par otro tālruni vēsturē, kas saņēma augstāko novērtējumu no iFixit. Fairphone 3 ir tāds pats modulārs dizains kā iepriekšējiem modeļiem, ieskaitot vairākus moduļus, kurus var viegli nomainīt. Ierīcei ir arī noņemams akumulators, kas mūsu laikā ir reti sastopams. Tādām galvenajām sastāvdaļām kā akumulators un Fairphone 3 ekrāns var piekļūt ar standarta Phillips vai Torx skrūvgriezi.

Otro vietu ieņem Shift6m, kuru ražo vācu uzņēmums Shiftphone. Viedtālrunis saņēma 9 punktus no 10 iespējamiem, tas tika slavēts par viegli noņemamo akumulatoru, kā arī tāpēc, ka displejs nav pielīmēts, bet nostiprināts ar skrūvēm un skavām.

Trešajā vietā – zemo cenu viedtālrunis Google Pixel 3a, kas saņēma 6 punktus.

Nākamais – OnePlus 7T, kas saņēma 5 punktus. Šos viedtālruņus nav īpaši viegli labot, taču šajā sakarā tie joprojām ir pārāki par lielāko daļu Android tālruņiem.

Motorola Moto G un E viedtālruņi, kuros ir viegli nomainīt baterijas un citus piederumus, noslēdz topu. Turklāt Motorola ir viens no nedaudzajiem tālruņu ražotājiem, kas pārdod rezerves daļas un komponentes ikvienam pircējam.

Avots: Androidpolice

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top