Visas ziņas

Viena no lielākajām ASV tehnoloģiju korporācijām sāk pieņemt kriptovalūtu

Tehnoloģiju risinājumu piegādātājs Avnet, kas ietilpst sarakstā Fortune 500, paziņojis par bitkoina un citu kriptovalūtu kā maksājumu opciju atbalstu. Arizonas štata pilsētas Fīniksas kompānija šo iespēju realizējusi ar procesinga servisa BitPay atbalstu.

“Mēs kopā ar BitPay strādājam pie drošu maksājumu īstenošanas visiem klientiem caur blockchain, ļaujot viņiem pievērsties savu produktu izstrādei, nevis maksājumu aspektiem”, – paziņoja Avnet viceprezidents pieprasījuma veidošanas jautājumos Sanni Trins.

Kompānijas paziņojumā arī teikts, ka tā sadarbojas ar portālu Bitcoin.com saistībā ar “jauna aparatūras maka izveidi, kas būs piemērots kriptovalūtu uzglabāšanai un nodrošinās augstāko transakciju drošības līmeni”.

Atgādinām, ka daudzi bitkoina kopienas pārstāvji aicina kompānijas un lietotājus boikotēt BitPay pakalpojumus. Problēma ir tāda, ka BitPay bez jebkāda brīdinājuma un diskusijām ar bitkoina protokola izstrādātājiem atteicās no apmaksas pieprasījumu parādīšanas gala lietotājiem standarta shēmas atbalsta, kas aprakstīta BIP21.

Tā vietā kompānija pieņēma shēmu BIP70, kas netiek plaši atbalstīta. Sākotnēji – 2013. gadā to piedāvāja Hevins Andersens un Maiks Herns – izstrādātāji, kas ieguva bēdīgu slavu pēc tā saukto bitkoinu “melno sarakstu” izveidošanas.

Tai pašā laikā šī gada janvārī brīvo enciklopēdiju Wikipedia pārvaldošā nekomerciālā organizācija Wikimedia Foundation noslēgusi partnerību ar BitPay, lai saņemtu ziedojumus bitkoinos un Bitcoin Cash.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top