BitCoin

Villijs Vū: Negaidiet atkārtotu bitkoina cenas pieaugumu uz maineru atlīdzības samazināšanās fona

Villijs Vū: Negaidiet atkārtotu bitkoina cenas pieaugumu uz maineru atlīdzības samazināšanās fona
Bitkoina un citu kriptovalūtu vērtības krišanās fonā pazīstamais kriptoanalītiķis un kriptovalūtu fonda Adaptive Capital partneris Villijs Vū ir sniedzis savu analīzi par kriptovalūtu tirgus pašreizējo situāciju. Tvītu sērijā Vū raksta:

Nekad netika veikts halvings [maininga atlīdzības samazināšana] “lāču” tirgū – maineri jau ir kapitulējuši, palielinot pārdošanas apjomus. Vēsturiski tas bija “vēršu” tirgus, un maineri kapitulēja tikai pēc atlīdzības samazināšanas. Tas ir unikāls gadījums. Šķiet, ka uz šo notikumu mūs ved lāču taka.

Viņš precizēja, ka tad, kad cena pazeminās – vājie maineri aiziet no tirgus. Tas jau ir noticis cenas krišanās no  6000 $ līdz 3000 $ fonā. Apakša tika pārvarēta, kad vājie maineri aizgāja un vairs nenospieda tirgu.

Pēc Vū sacītā  – visi jau sen “zīmē šīs skaistās pampu gleznas 6 mēnešus pirms halvinga”, tomēr viņi nepamana, ka tas ir bijis cenas pieauguma pamats.

Šoreiz cena ir veikusi ceļu no 14 000 $ līdz 7500 $, un tas jau piespiež vājos mainerus aiziet no tirgus. Tas izraisa lāču trenda pastiprināšanos, tāpēc mēs neredzam optimistisku pieaugumu 6 mēnešus pirms halvinga pārdevēju spiediena dēļ. Vairs jau nevar uzzīmēt atkārtojošos fraktālu, jo fundamentālie rādītāji ir citi. Vū secināja:

Es sagaidu daudz lielāku volatilitāti. Īstermiņa prognoze ir “lāču” – tas ir viss, ko es varu pateikt. Un negaidiet, ka cena atkārtos iepriekšējos halvingus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top