Mainings

Brāļi Vinklvosi ieguldījuši līdzekļus maininga jaunuzņēmumā

Brāļi Vinklvosi ieguldījuši līdzekļus maininga jaunuzņēmumā

Jaunuzņēmums Crusoe Energy Systems Inc. piesaistījis 4,5 milj. $ finansēšanas sidraunda ietvaros, kuru vadīja kompānija Bain Capital Ventures un struktūrvienība Pathfinder Pītera Tila Founders Fund sastāvā. Starp raunda dalībniekiem arī firmas Winklevoss Capital Management un Dragonfly Capital Partners.
Crusoe Energy izstrādā moduļu datu centrus kriptovalūtu ieguvei, kas darbosies ar elektroenerģiju no tā sauktās gāzes lāpas. Tas vienlaikus ļaus naftas ieguves kompānijām atteikties no esošās gāzes pārpalikumu sadedzināšanas prakses, samazinās kaitīgo vielu emisiju atmosfērā un izbrīvēs papildu enerģiju mainingam.
Saskaņā ar jaunuzņēmuma izveidotāju ieceri – datu centri tiks izvietoti netālu no atradnēm, bet gāzes pārpalikumi transformēsies elektroenerģijā to funkcionēšanai.
“Enerģiju, kas varētu būt vienkārši zaudēta, Crusoe izmantos inovāciju nozarēs, kurās nepieciešama intensīva datoru skaitļošana – tādās kā blockchain un mākslīgais intelekts”, – uzsvēris jaunuzņēmuma izpilddirektors (CEO) Čeizs Lokmilers – bijušais kriptovalūtu hedžfonda Polychain Capital portfeļu menedžeris.

Jaunuzņēmums Crusoe Energy Systems Inc.

2 Comments

2 Comments

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top