Tehnoloģijas

RTU aicina uzņēmumus pieteikties pirmajai virtuālajai Karjeras dienai

RTU aicina uzņēmumus pieteikties pirmajai virtuālajai Karjeras dienai
Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uzņēmumus pieteikties lielākajam topošo profesionāļu karjeras orientācijas pasākumam Latvijā – RTU Karjeras dienai. 2021. gada 4. martā pasākums pirmo reizi notiks tiešsaistē. RTU palīdzēs uzņēmumiem sagatavoties topošo darba ņēmēju uzrunāšanai jaunos apstākļos.

RTU Karjeras diena ir topošo profesionāļu karjeras orientācijas pasākums Latvijā un tā mērķis ir apvienot studentu un uzņēmumu intereses, sniegt ieskatu tautsaimniecības nozarēs un nodrošināt vidi savstarpējai komunikācijai. Uzņēmumiem tā ir iespēja iepazīties ar saviem nākotnes darbiniekiem un praktikantiem, kā arī informēt par savu uzņēmumu. RTU Karjeras diena ir iemantojusi plašu atpazīstamību ne tikai studentu, bet arī uzņēmumu vidū, tradicionāli vienuviet pulcējot vairākus simtus dažādu nozaru uzņēmēju un ap 2000 studentu ne vien no RTU, bet arī citām Latvijas augstākās izglītības iestādēm.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Latvijā un jauniešu vidū arvien pieaugošo interesi iegūt informāciju attālināti, RTU 2021. gada 4. martā rīkos pirmo virtuālo Karjeras dienu tiešsaistes platformā «Graduateland».

Līdzīgi kā klātienes pasākumā arī virtuālajā Karjeras dienā uzņēmumi veidos savus stendus, izvietos vakances, varēs sarunāties ar apmeklētājiem, sniegt konsultācijas un organizēt aktivitātes. Uzņēmumiem būs iespēja arī sasniegt katru apmeklētāju individuāli un izvēlēties sava uzņēmuma profilam un vajadzībām atbilstošākos potenciālos darbiniekus. Pēc Kareras dienas tiks izveidots arī elektronisks katalogs, apkopojot informāciju par uzņēmumiem un to piedāvājumu.

Lai pieteiktos dalībai Karjeras dienā, RTU aicina uzņēmumus aizpildīt reģistrācijas anketu

Tā kā virtuāli šāds pasākums tiks rīkots pirmo reizi, RTU pirms tā organizēs vairākas informatīvas tikšanās virtuālā vidē, lai palīdzētu uzņēmumiem efektīvāk darboties tiešsaistes platformā «Graduateland». Būs iespēja saņemt padomus par to, kā veiksmīgāk iekārtot stendus, kā satikt un uzrunāt studentus, kā izmantot visas iespējas, ko piedāvā platforma.

Papildu informācija un sadarbības piedāvājums uzņēmumiem

RTU ir starptautiski pazīstama un prestiža vienīgā daudznozaru tehniskā universitāte Latvijā. RTU deviņās fakultātēs iespējams apgūt daudzpusīgu izglītību augstajās tehnoloģijās un inženierzinātnēs, kā arī sociālajās un humanitārajās zinātnēs. RTU nodrošina augstas kvalitātes izglītību, izcilu pētniecību un valorizāciju jeb inovāciju un tehnoloģiju pārnesi, zinātnes sasniegumus iedzīvinot praksē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top