Visas ziņas

Interesenti tiek aicināti virtuāli izbraukt Pasaules čempionāta riteņbraukšanā trases

Interesenti tiek aicināti virtuāli izbraukt Pasaules čempionāta riteņbraukšanā trases

Jau rīt, 8.decembrī, plkst. 20.00 norisināsies virtuālais brauciens riteņbraukšanā, kura ietvaros visi interesenti ir aicināti piedalīties grupas braucienos “Zwift” WC trasē. Dalībniekus trasē uzmundrinās profesionālais riteņbraucējs Jonass Vingegords, tāpat būs iespēja savā starpā sazināties, un izbaudīt kopības sajūtu, katram atrodoties sev ērtā un drošā vietā.

Braucieni, kuros aicināti piedalīties visi sporta entuziasti un profesionāļi, norisinās jau no 3.decembra, bet otrdien notiekošo braucienu organizē “Garmin“, kur aktīvu dalību ņēmis arī velocentrs “ZZK”. Savukārt, Starptautiskās Riteņbraukšanas savienība (UCI) un “Zwift” organizētais Pasaules čempionāts riteņbraukšanā norisināsies 9.decembrī.

Dmitrijs Ļisicins, zīmola “Garmin” produktu pārstāvis Baltijas valstīs: “Šis gads ir parādījis, ka sportistiem un aktīvā dzīvesveida piekritējiem ir svarīgi ik pa laikam sajust “sacensību garšu”, tāpēc virtuālajā vidē notiekošie pasākumi nav nekāds jaunums. Mums ir liels gandarījums, ka “Garmin” “Tacx” un “Zwift” starpā izveidojusies cieša sadarbība, un pielāgojoties apstākļiem, jau rīt varēsim aizvadīt virtuālo braucienu. To organizējam Baltijas mērogā, bet paredzams, ka tajā piedalīsies interesenti no visas pasaules.”

Toms Kazāks, “ZZK” pārstāvis: “Mums ir gandarījums, ka neskatoties uz apstākļiem, varam organizēt pasākumu arī šobrīd. Paredzēts, ka no mūsu puses piedalīsies riteņbraucējs Ēvalds Pavlovs. Viņam riteņbraukšana nav tikai hobijs, bet tas nu jau ir kļuvis par dzīvesveidu. Ēvalds pēdējos trīs gadus pavadījis intensīvos treniņus “Zwift” platformā, kopumā piedaloties vairāk nekā 100 virtuālajās sacensībās un uzrādot labus rezultātus. Tāpat viņš ir 2019.gada Latvijas šosejas riteņbraukšanā amatieru klases čempions, kā arī sestās vietas ieguvējs Pasaules Amatieru riteņbraukšanas čempionātā un vienīgais latvietis, kas uzvarējis UCI “Grand Fondo”.

Lai piedalītos virtuālajā grupas braucienā nepieciešams velosipēds, velo trenažieris vai velo rullis, kam pa virsu liekams velosipēds. Ieteicami, bet ne obligāti – viedais velo trenažieris (piemēram: “Tacx Flux”, “Tacx Neo”). Tāpat ātruma un jaudas sensors, kas iebūvēts trenažierī/velosipēdā. Arī viedtālrunis vai dators, ar ko pieslēgties “Zwift” platformai. Papildu informācija pieejama šeit.

Informāciju sagatavoja Nikola Matjušenko, Sabiedrisko attiecību speciāliste “One Communications” Garmin sabiedrisko attiecību pārstāvji Baltijā.

Interesenti tiek aicināti virtuāli izbraukt Pasaules čempionāta riteņbraukšanā trases

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top