Visas ziņas

Visdīvainākās kriptovalūtas

Visdīvainākās kriptovalūtas: no Sexcoin līdz FuckToken

Visdīvainākās kriptovalūtas: no Sexcoin līdz FuckToken

Kriptovalūtas industrijas brīvība vilina ne tikai nopietnus izstrādātājus, kuri reāli izstrādā noderīgus un perspektīvus projektus, bet arī tos, kas to izmanto tikai savai izklaidei. Šai rakstā mēs aplūkosim visdīvainākās kriptovalūtas, kādas pašreiz pastāv.

Visdīvainākās kriptovalūtas: mēmkoini

Ja savāktu visas ar mēmsikiem saistītās kriptovalūtas, tad varētu iegūt veselu monētu slāni ar vienotu ideoloģiju. Mēs neaplūkosim visus šī virziena pārstāvjus, bet koncentrēsimies uz vispopulārāko no tiem – DogeCoin. Šī monēta sākotnēji tik iecerēta kā joks, bet laika gaitā tās apgrozījums vairs nebija nekāds joks.

Popularitātes ziņā par tiešo konkurentu var uzskatīt tokenu Pepe Cash. Tam ir plašāka funkcionalitāte un pat piesaiste platformai Pepedirectory, kurā lietotāji apmainās ar retām kartiņām ar Pepe. Un, jā, Pepe – tas ir smieklīgs vardulēns, kuru bieži izmanto mēmēs.

Visdīvainākās kriptovalūtas: reliģiozie tokeni

Neraugoties uz to, ka vairumā valstu reliģija tiek uzskatīta par ļoti delikātu tēmu, kriptoentuziasti nebaidās radīt tokenus pat uz tās pamata. Tādējādi tika izstrādāta monēta Jesuscoin. Kā apgalvo paši tās izstrādātāji, ikviens tokenu īpašnieks galarezultātā nonāk paradīzē. Protams, tas viss ir tikai joks, bet daži to uztver nopietni. Klīst pat baumas, ka izstrādātāji savu projektu lobē baznīcās, lai ar viņu monētām varētu atlaist grēkus.

Vēl viena reliģioza monēta – ConfessionCoin. To izmantojot, savus grēkus var ierakstīt blockchain. Tā ir sava veida grēksūdze.

Visdīvainākās kriptovalūtas: sekskoini

Seksuālās izklaides industrija aug paralēli citām tehnoloģijām, tāpēc arī tai blockchain un kriptovalūtas nav gājušas secen. Sexcoin ir viena no pirmajām kriptovalūtām, kas tika radīta izmantošanai platformās ar pieaugušo rotaļlietām un izklaidēm. Šīs monētas tagad var lietot, pērkot pornofilmas un dažādu seksa atribūtiku.  Jāatzīmē, ka Sexcoin piemīt zināma popularitāte – tā kopējā kapitalizācija ir aptuveni viens miljons dolāru.

Sexcoin ir vairāki konkurenti, piemēram, Titcoin. Tā ne ar ko neatšķiras no pirmās un popularitātes ziņā tai tuvojas. Vēl viens visai interesants paraugs – Gay Money. Šī monēta paredzēta homoseksualo orientācijas pārstāvju lietošanai. Pašreiz tās vietne ir bloķēta, bet datu par kapitalizāciju nav.

Citas dīvainās kriptovalūtas

Protams, visdīvainākās kriptovalūtas neaprobežojas ar iepriekšminēto kopumu – to ir daudz vairāk. Mēs aplūkosim vēl pāris interesantas monētas:

  • Fuck Token. Monēta, kuru nosūtot, jūs citu lietotāju “pasūtāt”.
  • PotCoin Kriptovalūta, kuru izmanto marihuānas aprēķināšanai legālā tirgū.
  • Monacoin, Nyancoin, Catcoin. Monētas, kuras noteikti patiks kaķīšu cienītājiem, jo tās ir izveidotas pēc viņu parauga un līdzības.

Jā, dažas visdīvainākās kriptovalūtas spēj pārsteigt pat pieredzējušus kriptolietotājus, bet cik tas ir labi vai slikti pašai industrijai? Tāda situācija var atbaidīt lielus spēlētājus, jo ne pārāk gribas doties turp, kur valda pilnīga anarhija. No otras puses – tamlīdzīgu monētu esamība parāda, cik bezgalīga ir ICO, kriptovalūtu un blockchain sfēra.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top