Visas ziņas

Buterins nosaukts par visietekmīgāko personu kripto industrijā

Ethereum izveidotājs Vitaļiks Buterins tika nosaukts par visietekmīgāko personu kriptovalūtu sfērā. Par to vēstīts portāla CryptoLab pētījumā, kas publicējis industrijas visietekmīgāko cilvēku sarakstu.

Buterins nosaukts par visietekmīgāko personu kripto industrijā

Saskaņā ar reitinga sastādītāju teikto – lai identificētu un izveidotu ietekmīgāko personu sarakstu, tika izmantots savs “algoritms, kurā izmantoti vairāk nekā 19 parametri”.

Rezultātā pirmais desmitnieks izskatās šāds: Ethereum izveidotājs Vitaļiks Buterins, uzņēmējs un kripto filozofijas sludinātājs Andreass Antonopuloss, mesendžera Telegram un sociālā tīkla VKontakte izveidotājs Pāvels Durovs, kriptovalūtu projekta TRON dibinātājs Džastins Sans, firmas Andreessen Horowitz līdzdibinātājs un ģenerālpartneris Marks Andrissens, Bitcoin.com un blockchain.info dibinātājs Rodžers Vers, kriptogrāfs un Bit Gold izveidotājs Niks Sabo, maiņas platformas ShapeShift izpilddirektors un dibinātājs Eriks Vurhiss, investīciju kompānijas Grayscale Investments un fonda Digital Currency Group dibinātājs Barrī Silberts.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top