Visas ziņas

Visjaunākais kripto miljonārs pastāstījis kongresmeņiem par bitkoinu

20 gadus vecais kripto miljonārs Eriks Finamans uzstājies Kongresā un pastāstījis Amerikas likumdevējiem par bitkoinu un blockchain tehnoloģijām. Jaunais cilvēks par to pavēstījis saviem sekotājiem Twitter.

Šodien es informēju Kongresa pārstāvjus un darbiniekus par bitkoinu, kriptovalūtām un to, ko tās nozīmē Amerikai. Vašingtonā ir satriecoša atmosfēra, un cilvēki ir gatavi runāt par kriptovalūtām un atrast risinājumu visiem amerikāņiem. Šodien kriptovalūtām bija laba diena!

Atzīmēsim, ka tikai pirms pusgada Finmans paziņoja, ka bitkoins drīz kļūs par vēstures daļu un šim aktīvam nav nekādu izredžu pastāvēt. Bet jau jūnijā šis pats miljonārs, kurš sev bagātību sagādājis ar bitkoinu, paziņoja par divus gadus senā slavenā monētas rallija atkārtošanos, kad BTC sasniedza 20 000 $.

Eriks Finmans bez problēmām apmeklēja Kongresa ēku, jo ieeja Kapitolijā ir bez maksas. Resursā Cheddаr izvietotajā video Finmans paziņo, ka viņš varēja uzstāties kongresmeņu priekšā.

Tikšanos bija organizējis republikānis Pols Gosars. Par šīs uzstāšanās efektivitātes pakāpi pagaidām ir pāragri runāt, bet ir zināms, ka ASV finanšu ministrs ir kritiski noskaņots pret bitkoinu – tāpat kā Amerikas līderis Donalds Tramps.

Televīzijas kanāla CNBC ēterā Mnučins nesen paziņoja, ka pēc 5-6 gadiem mēs vairs nerunāsim par bitkoinu, jo tas izzudīs no mūsu dzīves.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top