BitCoin

Pasaulē visjaunākais kripto miljonārs kārtējo reizi apglabājis bitkoinu

miljonārs kārtējo reizi apglabājis bitkoinu

Saskaņā ar 99bitcoins datiem – līdz šodienai bitkoins “ir miris” jau 334 reizes. Jāatzīmē, ka pēdējā “nekrologa” autors bija pasaulē visjaunākais kripto miljonārs Eriks Finmans, kurš savulaik ar kriptovalūtu sapelnījis visai lielu bagātību.
Iepriekš jau rakstījām, ka 2012. gadā Eriks Finmans investēja viņa mīļās vecmāmiņas uzdāvinātos tūkstoš dolārus toreiz maz zināmajā bitkoinā, bet 2014. gada janvārī pārdeva monētas jau par 100 000 $.
Tajā pašā gadā viņš uzsāka savu biznesu – nodibināja repetitoru servisu caur internetu ar video čatu Botangle, pieņemot darbā 20 darbiniekus – programmētājus, dizainerus un animatorus. Vēlāk aktivizēja kraudfandinga kampaņu Indiegogo, sākot līdzekļu vākšanu ar Android telefoniem saderīgu virtuālās realitātes ķiveru Marvel ražošanai.
2018. gada beigās Finmana bagātība tika novērtēta jau 4 mil. $ apmērā, kam pateicoties viņš vinnēja derības ar vecākiem – Erikam bija apsolīts, ka, ja viņam izdosies kļūt par miljonāru līdz 18 gadu vecumam – tad atļaus nestāties koledžā. Un lai gan viņam tieši bitkoinam jāpateicas par saviem tagadējiem panākumiem – nesen intervijā Marketwatch Eriks Finmans paziņoja, ka galvenajai kriptovalūtai vairs nav perspektīvas.

“Bitkoins ir miris – tas ir pārāk fragmentēts. Tur ir ļoti daudz iekšējo nesaskaņu – es nedomāju, ka tas viss turpināsies pārāk ilgi. Iespējams – būs vēl viens vai divi ralliji, bet ilgtermiņa perspektīvā tas ir miris”, – viņš teica.

Turklāt Finmans par mirušu nosauca arī Litecoin, kura cena kopš pērnā gada decembra kritusies vairāk nekā par 95% – atgriežoties pie 2018. gada maija vērtībām.

“Litecoin jau kādu laiku ir kā miris. Tas ir kā saulriets, kad līdz pilnīgai tumsai palikušas vēl astoņas minūtes”, – viņš teica.

Finmans uzskata, ka lielākās izredzes gūt panākumus ir tām kriptovalūtām, uz kuru bāzes tiek izveidoti dažādi projekti. Pie tādām viņš, piemēram, pieskaita Ethereum un Zcash. Viņš arī pozitīvi atsaucies par Bitcoin Cash tehnoloģiju – tomēr par sliktu uzskata projekta mārketinga sastāvdaļu.
Atgādinām – jubilejas 300. “bitkoina nāve” notika šī gada maijā, kad Forbes komentētāja Fransa Koppola uzrakstīja, ka bitkoina “Ahileja papēdis” ir lielais daudzums elektroenerģijas, kas nepieciešama mainingam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top