Valūtas

Ķīna atjaunojusi visperspektīvāko kriptovalūtu reitingu

 

Maijā Ķīnas varas iestādes sniedza savu kriptovalūtu reitingu, kurā monētas tika izkārtotas pēc to perspektīvuma principa. Pirmās piecas rindiņas ieņēma Ethereum, STEEM, Lisk, NEO un Komodo. Bitkoins ierindojās tikai 13. vietā.

Tagad ĶTR Rūpniecības un informatizācijas ministrijas darbinieki ir atjaunojuši reitingu – pirmajā vietā izvirzījies EOS, bet bitkoins pakāpies uz desmito rindiņu. Par to raksta Bitcoin.com.

Pamatā tika ņemti trīs kritēriji: tehnoloģiskais potenciāls, lietošanas iespējas un inovācijas.

Rezultātā pirmo vietu sarakstā ieņēma EOS, pabīdot no tās Ethereum. Tālāk sarindojās Komodo, Nebulas, NEO, Stellar, Lisk, GXChain, Steem un bitkoins.

Novērtēšanas metode nebūtiski atšķiras no pirmā reitinga sastādīšanas veida. No saliktā indeksa viedokļa – trīs publiskie tīkli ar visaugstāko pieaugumu, salīdzinot ar iepriekšējo periodu, izrādījās EOS, Nano un Komodo, bet trīs visiem pieejamas monētas, kas pieauga visātrāk, bija Komodo, Nano un Bitcoin.

Reitingā iekļuva arī divas jaunas monētas – NULS un Tezos, kas ieņēma attiecīgi 21. un 28. vietu. Pirmā nonāca saraksta beigās tādēļ, ka ne visas monētas funkcijas ir pieejamas sabiedrībai, bet otrajai piemīt “izcils potenciāls inovāciju sfērā, kas pagaidām vēl nav izpaudies”.

Maijā Ķīnas varas iestādes sniedza savu kriptovalūtu reitingu

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top