Tehnoloģijas

Viss, ko mēs zinām par GTA VI

Vakar tika izlaists vienas no desmitgades gaidītākajām spēles GTA VI pirmais tīzeris, un, kamēr visi komentāros mēģina noskaidrot, vai Rockstar būs izdevies radīt kārtējo šedevru, es esmu izsūknējis visas internetā pieejamās ticamās baumas un klačas.

Vispirms šeit ir pats video, ja jūs to tomēr neesat redzējuši.

Tīzeris tika nopludināts 16 stundas pirms oficiālā iznākšanas datuma, un studijai nācās uzņemties iniciatīvu, lai saglabātu skatījumu skaitu un publicēt to pirms norādītā laika.

Iespējams, lielākais pārsteigums visiem bija video redzamais gadskaitlis: 2025. gads bez jebkādas papildus informācijas. Ko? Jāgaida būs tik ilgi? Iekšējie informātori mierina: saskaņā ar iekšējiem ziņojumiem Take-Two Interactive ir apsolījusi investoriem vairākas lielas relīzes līdz nākamā gada 31. martam, un viena no tām varētu būt tieši GTA. Un ir cerība, ka lielākā daļa laika ir atvēlēta optimizācijai.

Saskaņā ar spēles sižetu mums ir vismaz divi galvenie varoņi: pirmais sērijas vēsturē sieviešu dzimuma personāžs Lūsija, kura nesen iznākusi no cietuma (spriežot pēc aproces uz kājas, joprojām atrodas probācijas dienestu uzskaitē), un viņas sabiedrotais, kuru, iespējams, sauc Džeisons. Klīst baumas, ka tieši uz Lūsijas kājas esošais raidītājs darbosies kā kartes ierobežotājs pirmo misiju laikā, un tas izklausās diezgan loģiski.

Viss, ko mēs zinām par GTA VI

Vai mēs atkal atgriezīsimies vecajā labajā Vice City (lai gan visa treilera laikā tā arī neparādījās viss Vice City uzraksts, bet tikai tā pirmā puse)? Tomēr saskaņā ar Bloomberg ziņoto, mēs nebūsim ieslēgti vienā pilsētā. Saskaņā ar agrīnām noplūdēm bija paredzēts, ka spēlē parādīsies sniegotas un arī tuksnešainas valstis, taču saskaņā ar jaunāko informāciju no šīs idejas atteicās veiktspējas un optimizācijas labad. Saskaņā ar neapstiprinātām ziņām GTA VI kartes izmērs būs divreiz lielāks nekā V versijā.

Runājot par spēlēšanu, negaidiet revolūciju: mēs mīlam GTA, jo tā ir GTA, un to saprot arī izstrādātāji. Spriežot pēc treilera, ir acīmredzams, ka sociālie tīkli spēlēs lielu lomu spēles mehānikā un sižetā, un tas ir atbilstoši šī laika tendencēm.

GTA V un GTA VI karšu salīdzinājums (noplūdes nav apstiprinātas)

GTA V un GTA VI karšu salīdzinājums (noplūdes autentiskums nav apstiprināts)

Runājot par platformām, gandrīz visi analītiķi ir pārliecināti, ka iznākšanas brīdī GTA pēc tradīcijas būs ekskluzīva tikai spēļu konsoļu īpašniekiem. Var pieņemt, ka Rockstar apzināti aizkavēja pirmizrādi, lai sagaidītu PlayStation 5 Pro un atjauninātās Xbox X sērijas iznākšanu.

Un jā, mēs nevaram cerēt uz iznākšanu PlayStation 4 vai Xbox One, galu galā tā ir pilnvērtīga nākamās paaudzes spēle. PC versija noteikti būs: tā labi ģenerē tiešsaistē, tāpēc vienīgais jautājums ir, cik ilgi mums būs jāgaida.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top