Visas ziņas

Vissvarīgākie hardforki, kuriem jānotiek jūlijā

Hardforki jūlijā

Hardforks – tas ir iepriekšējās versijas protokola maiņa. Šis process seko pēc  struktūras nomaiņas. Reizēm hardforki var tikt izveidoti bez bloku nomaiņas – tādā gadījumā lietotāji nesaņem papildu monētas.

Svarīgākie hardforki, kuriem jānotiek nākamajā mēnesī

Ethereum Classic

Kā ziņo izstrādātāji – Ethereum Classic nākamajam “atzaram” jāizraisa Ethereum Emerald rašanās, kas parādīsies 61 000 000 blokā.

Einsteinium

Šis projekts tika dibināts 2014. gadā, bet kriptokopiena tam nepievērsa pienācīgu uzmanību. Šī platforma – kā ziņo izveidotāji – var palīdzēt novērst korupciju, kā arī atbalstīt dažādus zinātniskos pētījumus.  Šī tīkla hardforks tiek plānots šī gada 1. jūlijā, jaunie tokeni tiks sadalīti investoriem attiecībā 1:1.

SiaCoin

Platforma Sia ir dalītā mākoņa krātuve, kas funkcionē blockchain. Sia lietotājiem piedāvā datu uzglabāšanas tirgu, kas ir drošāks un pieejamāks, nekā tādiem konkurentiem kā Apple vai Amazon. Atzarojums no šī tīkla paredzēts nākamā mēneša pirmajā dienā.

LBRY Credits

Blockchain resurss klientiem piedāvā atvērtu Holivudas filmu, koledžas stundu un citu mediju materiālu tirgu. Tokenus LBC var iegādāties biržās Bittrex, Poloniex un UpBit. Hardforks plānots 9. jūlijā.

HexxCoin

Monēta HXX ir droša decentralizēta blockchain sistēma, kurā tiek izmantots algoritms Proof-of-Stake(PoS). Projekts pirmoreiz tika prezentēts jau 2015. gadā kā Crave atzarojums, pēc tam tika atjaunots kā hardfork Zerocoin. Šogad monēta nonākusi jaunas komandas rokās, kas izdarījusi visu iespējamo un pacēlusi projektu nepieredzētos augstumos. Monēta nodrošina pilnīgu lietotāju konfidencialitāti. Programmētāji tiecas paplašināt  funkcionalitāti, izmantojot Zerocoin funkcijas. Hardfork izraisīs jaunas kriptovalūtas izveidi ar nosaukumu BitcoinZeroX (BZX). Monēta tiks izsniegta visiem Bitcoin un HEXX turētājiem attiecībā 1:1. Datums: 01.07.2018.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top