Visas ziņas

Treideris novērtējis Vitaļika Buterina bagātību

Treideris novērtējis Vitaļika Buterina bagātību

Ethereum dibinātājs Vitaļiks Buterins periodā no 2017. gada jūnija līdz 2018. gada februārim pārvērtis skaidrā naudā tokenus ETH 40 milj. ASV dolāru apmērā. Pie tāda secinājuma nonācis Ņujorkas hedžfonda Tetras Capital vadošais partneris Alekss Sunnarborgs.

Treideris pievērsis uzmanību šīm niansēm pēc tam, kad bija atklājis dažus Buterina datus. Zināms, ka Buterins savā galvenajā makā tur 350 000 ETH, kas ir 0,332% no šīs monētas pašreizējā apgrozījuma. Tādējādi Ethereum dibinātāja kontā tokenu ETH kopējā vērtība ir 50 milj. dolāru. Tomēr tas ir daudz mazāk, nekā 500 000 ETH, kurus Buterins saņēma kā Ethereum dibinātājs.

Taču Ethereum vēsturiskā maksimuma laikā – 2018. gada janvārī Buterina paša kapitāls pārsniedza 500 milj. dolāru.

Saskaņā ar tīkla statistikas skatīšanas servisa Ethereum Etherscan pārskatu – no 2015. gada Buterins 544 998 tokenus ETH pārskaitījis fiat naudā. Tādējādi kopējā summa no visa, kas šobrīd ir pārvērsts skaidrā naudā, ir 49 milj. ASV dolāru – no kuriem 40 miljoni tika izvadīti fiat naudā iepriekš minētā perioda laikā.

Vēlāk Sunnarborgs precizēja savu aprēķinu pareizību, pajautājot Buterinam Twitter. Ethereum dibinātājs atbildēja, ka fiat līdzekļu viņam nav vairāk kā 30 milj. dolāru, un izmantoja gadījumu, lai piebilstu, ka aptuveni 8 milj. dolāru viņš ir atvēlējis ziedojumiem labdarībai.

Buterins arī pastāstīja, ka labdarībai ziedojis 200 000 tokenu projektam OmiseGO (OMG). Ar  OmiseGo viņš sadarbojas kā padomnieks.

Atgādinām – kļuvis arī zināms, kādi aktīvi pieder Vitaļikam Biterinam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top