Visas ziņas

Vitaļiks Buterins Dienvidkorejas parlamenta sēdē pastāstījis par Ethereum 2.0

Vitaļiks Buterins Dienvidkorejas parlamenta sēdē pastāstījis par Ethereum 2.0

Ethereum radītājs Vitaļiks Buterins piedalījies Dienvidkorejas parlamenta sēdē, kas bija veltīta blockchain un pasaules ekonomikas nākotnei, un tajā piedalījās arī Dienvidkorejas Nacionālās politikas komitejas priekšsēdētājs Min Bjung Du.

“Ethereum versijas 2.0 mērķis ir sasniegt 14 000 transakciju sekundē, kas atbilst 2,8 MB”, – sacīja Buterins, paskaidrojot, ka tas saistīts ar pāreju uz PoS un sharding ieviešanu, kas šobrīd joprojām ir prioritāri.

“Mēs izmantosim savu Ethereum verifikācijas algoritmu Casper kā Ethereum 2.0 bāzes tehnoloģiju”, – teica Buterins. “Tehniskais progress palīdz risināt blockchain tehnoloģijas sākotnējās problēmas”, – viņš teica. “Laika gaitā tiks pielietotas dažādas blockchain tehnoloģijas – tādas kā Proof-of-Identity [identitātes apliecināšana]”.

Buterins atzīmēja – kā galvenajai tehnoloģijai blokķēdē ir jāatbilst mērogojamības, konfidencialitātes un drošības prasībām. Realitātē blockchain transakciju ātrums ir pārāk mazs, lai tas droši varētu aizstāt finanšu tirgu.

Buterins teica, ka nepieciešams izstrādāt maku drošības paaugstināšanas veidus. Kas attiecas uz privātu informāciju – tad, iespējams, to nevajadzētu ievadīt blockchain, ņemot vērā tā īpatnības, jo tādu informāciju var atklāt.

Viņš minēja projektu Metadium kā blockchain piemēru, kas var strādāt ar identifikācijas datiem un veiksmīgi risināt drošības problēmas.

Runājot par ICO projektu slikto darbību pēdējos gados – Buterins sacīja, ka kopumā inovāciju kompānijas, iespējams, cietīs no to akciju cenu samazinājuma pēc listinga. Viņš arī norādīja, ka šo kompāniju izaugsmi un dzīvotspējīgus to finansēšanas modeļus tagad lielākā mērā noteiks investori.

Buterins atzīmēja, ka 2019. gadā ICO projektu kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies, un konkrētu blockchain lietojumprogrammu pieprasījums tagad kļūst arvien acīmredzamāks.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top