Visas ziņas

Vitaļiks Buterins – par savām investīcijām un ienākumu avotiem

Vitaļiks Buterins - par savām investīcijām un ienākumu avotiem

Vitaļiks Buterins Redditā ir  veltījis veselu “tred” atbildēm uz biežāk uzdotajiem lietotāju jautājumiem (AMA). Ethereum līdzdibinātājs pastāstīja par savām investīcijām kripto, atklāja vairāku ienākumu papildu avotus un dalījās ar Ethereum Foundation “iekšējo virtuvi”.

Izrādās – kā īsts sava darba entuziasts –  Buterins lauvas tiesu savas naudas iegulda tieši Ethereum. Bitkoins un pārējie altkoini aizņem mazāk kā desmito daļu viņa kripto portfolio.

Vitaļika nauda

No malas izskatītos dīvaini, ja viena no galvenajām figūrām kriptovalūtas ekosistēmā neliktu uz to savu likmi. Tāpēc vairāk nekā 90 procentu Vitaļika Buterina digitālo aktīvu tiek glabāti tieši Ethereum. Pēc investīciju apjoma kā nākamie ierindojas – bitkoins, Bitcoin CashDogecoin un Zcash. Pavisam mazu daļu Vitaļiks izlēmis ieguldīt KyberOmiseGoMaker un Augur.

Bez kripto Buterinam ir “ievērojama akciju daļa” pētniecības firmā Clearmatics un blockchain jaunuzņēmumā Starkwave. Atzīmēsim, ka viņa komanda nodarbojas ar pierādījumu ar nulles izšķirtspēju tehnoloģiju izstrādi, kuru dedzīgi atbalsta Vitaļiks.

Trešais ienākumu avots – nauda par padomdevēja lomas izpildi vairākos kripto projektos. Ethereum līdzdibinātājs AMA pat dalījās ar visai konkrētiem skaitļiem un atklāja savu peļņu pēc šī posteņa. Turklāt Buterinam ne vienmēr ir komerciālas intereses, un dažos blockchain jaunuzņēmumos viņš iesaistījies tikai to attīstības dēļ. Ar viņu cieši sadarbojas L4, Plasma Group, EthGlobal un EDCON izstrādātāju komandas.

Visbeidzot – Vitaļika viedoklī ieklausās kopienu eksperti ārpus kripto. Diemžēl, viņš maz stāsta par savu darbību “kriptogrāfijas un ekonomikas profesionālajās aprindās”.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top