Visas ziņas

Vitaļiks Buterins paziņojis, ka viņš ir saņēmis uzaicinājumu strādāt Google

Spriežot pēc Vitaļika Buterina tvīta – kompānija Google ir vērsusies pie Ethereum dibinātāja ar darba piedāvājumu. Šis tvīts tagad ir dzēsts.

Vitaļiks Buterins paziņojis, ka viņš ir saņēmis uzaicinājumu strādāt Google

Ethereum izveidotājs Twitter publicējis aptauju, kurā saviem lasītājiem jautā, vai viņam vajadzētu pamest Ethereum un iet strādāt uz Google. Postam bija pievienots elektroniskās vēstules ekrānuzņēmums, kurā Google darbiniece jautā Buterinam, vai viņš nevēlas pievienoties kompānijai.

Iespējams, Vitaļiks dzēsis savu tvītu, lai nerādītu sūtītāja elektroniskā pasta adresi, kas ekrānuzņēmumā iepriekš jau ir aizkrāsota.

Elizabete Garsija patiešām nodarbojas ar personāla nolīgšanu Google – informācija par to ir viņas LinkedIn profilā, bet agrāk viņa strādāja Losandželosas Tirdzniecības un rūpniecības palātā kā trenere.

Visticamāk, vēstule Buterinam netika nosūtīta nejauši, jo Google ne pārāk veiksmīgi konkurē ar blockchain kompānijām, un turklāt tai ir ieradums pārvilināt talantīgus speciālistus. Tostarp vairāki bijušie Google darbinieki nesen izveidoja grupu, kuras mērķis ir atbalstīt blockchain iniciatīvas. Kopiena ar nosaukumu  XGoogler Blockchain Alliance tiecas palīdzēt bijušajiem korporācijas darbiniekiem realizēt savas blockchain ieceres.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top