Visas ziņas

Kā Vitaļiks Buterins centies iekārtoties Ripple

Kā Vitaļiks Buterins centies iekārtoties Ripple

Ethereum izveidotājs Vitaļiks Buterins paziņojis interesantu savas biogrāfijas faktu – pēc viņa teiktā, 2013. gadā viņš mēģinājis iekārtoties praksē kompānijā OpenCoin, kuru 2012. gadā nodibināja Kriss Larsens un Džeds Makkalebs, un kas vēlāk pārdēvēta par Ripple Labs.

Interesants fakts: es toreiz mēģināju kļūt par praktikantu Ripple (2013. gada vidū), bet radās grūtības ar ASV vīzu, jo kompānija pastāvēja tikai 9 mēnešus, bet darba uzaicinājumam bija nepieciešams vismaz 1 gads.

Buterina tvītu komentējis arī Tron vadītājs Džastins Sans, kurš 2013. gada decembrī kļuva par pirmo Ripple Labs darbinieku Ķīnā. Viņš teicis, ka, ja arī Buterinam būtu izdevies iekļūt Ripple, tad viņi varētu būt labi draugi.

Malā nav palicis arī Ripple Labs tehniskais direktors Davids Švarcs un piedāvājis Buterinam pamēģināt atkal, jo “Ripple vienmēr ir vajadzīgi labi praktikanti”. Ne visi novērtēja Švarca joku (vēlāk viņam nācās attaisnoties, ka tas bijis nenopietns piedāvājums).

Jāatzīmē, ka Švarca humors patiešām ir diezgan specifisks – marta vidū viņš sūdzējās par to, ka platformas Quora moderatori ir dzēsuši viņa “jautro” komentāru. Tostarp Quora noteikumi skaidri vēsta, ka “Smieklīgas atbildes un apskati nav noderīgas atbildes. Turklāt smieklīgas atbildes un apskati, kas tīšuprāt nepareizi interpretē jautājuma/tēmas mērķi, tiks dzēsti”.

Buterina komentārs bija atbilde uz Coinbase vadītāja Braiena Armstronga tvītu, kurš dalījās ar saiti uz ziņu par Eriku Juanu – Ķīnas uzņēmēju, kas kļuvis par kompānijas Zoom Video Communications lielāko akcionāru. Kompānijai IPO gaitā fondu biržā Nasdaq izdevies piesaistīt 751 milj. $. Rakstā tiek ziņots, ka iepriekš ASV varas iestādes astoņas reizes atteica Juanam izsniegt vīzu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top