Mainings

Vjetnamas maineri par zaudējumiem, kas saistīti ar Ethereum pāreju uz PoS

Vjetnamas maineri par zaudējumiem, kas saistīti ar Ethereum pāreju uz PoS

Vjetnamas kriptovalūtu maineri cieš lielus zaudējumus dēļ tā, ka viņu ierīces atrodas dīkstāvē, jo lieluma ziņā otrā digitālā valūta ir pārgājusi uz jaunu algoritmu.

Tematiskajos čatos un grupās vietējie maineri atvadās no Ethereum (ETH), paziņojot, ka tagad iekārtas var pārdot.

Vietējie mediji raksta, ka Vjetnamā Ethereum mainings bija ļoti attīstīts. Kāds tematiskās grupas administrators sociālajos tīklos Ngoc Can pavēstīja, ka visi lieliski saprata: pienāks apvienošanas diena – tomēr daži uzskatīja, ka tas notiks vai nu neveiksmīgi, vai arī tiks pārcelts uz vēlāku laiku: “Vairums maininga pūlu vairs nestrādā un daudziem no mums nākas gluži vienkārši izslēgt savas ierīces”.

Visvairāk cietušas lielās fermas, kas dažus pēdējos gadus palielināja jaudas. Pēc Kana teiktā – viņam neizdevās atgūt savus pēdējos ieguldījumus, bet daži no tiem, kas mainot sāka samērā nesen, cieta pat milzīgus zaudējumus.

Pagaidām nepalīdz arī pāreja uz citu monētu mainingu, jo elektroenerģijas rēķini pārsniedz iegūto peļņu – aprēķinājuši kopienas dalībnieki. Vjetnamas mediji raksta, ka daudzi gribētu stabilu ETH forku, kas strādā ar PoW, tomēr pagaidām tādu sev neredz.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top