Tehnoloģijas

Apple no App Store noņēma visas Krievijas VK ekosistēmas lietojumprogrammas, kam sekoja VK Company akciju straujš kritums

Apple no App Store noņēma visas Krievijas VK ekosistēmas lietojumprogrammas - VK Company akcijas samazinājās par vairāk nekā 20%

Krievijas mediji ziņo, ka kompānija Apple ir izņēmusi visas VK lietojumprogrammas no Apple Store veikala.

Šobrīd nevar atrast Vkontakte lietojumprogrammas ne iepirkšanās sadaļā, ne veikala meklētājā. Taču jau instalētās lietojumprogrammas turpina darboties kā parasti (pagaidām), taču bez atjaunināšanas iespējas. Mēģinot atjaunināt programmatūru, sistēma parāda brīdinājumu ar tekstu “Izstrādātājs ir izņēmis šo lietojumprogrammu no App Store”, lai gan VK apgalvo, ka Apple ir bloķējusi vairākas lietojumprogrammas.

No App Store ir pazuduši vēl vairāki ekosistēmas pakalpojumi. Kompānija Apple no sava veikala ir izņēmusi šādas lietojumprogrammas: VK Music, VK Clips, VK Messenger, VK Admin un VK Play.

Pēc Apple sankcijām VK Company akcijām bija novērojams straujš kritums, to vērtība samazinājās par 21,34%. Bet iespējams, ka tā ir tikai sakritība. Šobrīd cena ir nedaudz stabilizējusies.

Avots: 3dnews

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top