Tehnoloģijas

Volkswagen demonstrē jaunā Multivan skices; pirmizrāde jau jūnijā

Volkswagen demonstrē jaunā Multivan skices; pirmizrāde jau jūnijā

Multivan ir viena no spilgtākajām mūsdienu automobiļu ikonām. Tagad  pienācis laiks sākt jaunu šī veiksmes stāsta nodaļu. Volkswagen komerctransports jūnijā pasaulē prezentēs pilnīgi jauno Multivan, bet šobrīd piedāvā iespēju iepazīt sākotnējās modeļa skices.

Volkswagen komerctransports radījis Multivan pilnīgi no jauna, pilnveidojot daudzpusīgā un oriģinālā modeļa dizainu, kā arī izskatu. Taču tā slaveno priekšgājēju DNS ieņēma svarīgu lomu arī jaunās paaudzes Multivan izveidē.

Galvenais dizaineris Alberts Kircingers (Albert Kirzinger) norāda: “Sperot nozīmīgu soli uz priekšu, mēs vēl vairāk esam uzlabojuši šī slavenā automobiļa nepārprotamo raksturu, vienlaikus saglabājot uzticību Bulli līnijai. Mēs, piemēram, apzināti izmantojam horizontālo raksturīgo līniju, kas stiepjas ap T3 virsbūvi. T modeļu daudzšķautnainā stāsta DNS turpina dzīvot pilnīgi jaunā Multivan, kas pēc pirmā acu skatiena tāpat atgādina tipisku Bulli. Ar raksturīgu, pievilcīgu izskatu un skaidru, nemirstīgu dizainu.”

Tādējādi monolītiskais dizains ir arī goda izrādīšana pirmās paaudzes Multivan, kas debitēja pirms vairāk nekā 35 gadiem. Jaunais Multivan ietver arī T4 dizaina elementus un dzinēja pārsegs lakoniski stiepjas zem vējstikla.

Šajā īsajā video Alberts Kircingers izskaidro Multivan svarīgākos dizaina elementus.

Piektās paaudzes Multivan, kas piedāvā līdz pat septiņām sēdvietām, pirmo reizi veidots uz Modular Transverse Matrix platformas. Tādējādi iegūta garāka garenbāze un izteiksmīgākas proporcijas. Jaunais Multivan ir arī platāks, tāpēc palielinājies arī šasijas platums. Vienlaikus jaunajam Multivan piešķirts zemāks profils, tādējādi ar proporciju mijiedarbību panākts jaudīgs kopējais izskats. Dizaineri panākuši arī ievērojamu aerodinamikas progresu. Mērķis – mazāks degvielas patēriņš, garāka nobraukšanas distance.

Volkswagen demonstrē jaunā Multivan skices; pirmizrāde jau jūnijā

VW T7 skice

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top