Tehnoloģijas

Krievijas Volkswagen, Mercedes, Audi un BMW dīleri joprojām nespēj izgatavot jaunāko modeļu aizdedzes atslēgas

Volkswagen, Mercedes, Audi un BMW dīleri Krievijā joprojām nespēj izgatavot jaunāko modeļu atslēgas

Pēc tam, kad 2022. gadā Krieviju pameta daudzi automobiļu ražotāji un vietējie dīleri tika atslēgti no ražotāju programmatūrām, daudzi jaunu automobiļu īpašnieki saskārās ar neiespējamību izgatavot jaunu vai papildu atslēgu savam automobilim. Laiks ir pagājis, bet situācija nav mainījusies.

“Šobrīd viss ar atslēgām ir traģiski”. Volkswagen, Mercedes, Audi un BMW dīleri Krievijā joprojām nespēj izgatavot aizdedzes atslēgas.

“Pašlaik ar atslēgām viss ir traģiski,” sacīja Audi pārstāvis. Viņa uzņēmumā atslēgas nevar izgatavot. BMW dīlera pārstāvis sacīja, ka izpildīt pasūtījumu un izgatavot jaunu atslēgu nebūs iespējams.

Mercedes pārstāvis sacīja, ka pašlaik ir iespējams tikai nobloķēt nozaudētu atslēgu, bet nav iespējams pasūtīt jaunu atslēgu. Savukārt Volkswagen pārstāvis sacīja, ka savienojums ar Vācijas serveri ir tikai reizēm. Taču, pat ņemot to vērā, joprojām nav iespējams izgatavot atslēgas: nevar pat pasūtīt “sagataves”.

Teorētiski no Ķīnas Aliexpress veikaliem sagataves varbūt var iegādāties, bet lai automašīna atpazītu atslēgu būs jāved tā ar evakuatoru uz kādu no kaimiņvalstīm, lai tur vietējā dīlercentrā tās “pierakstītu”. Vēl protams var meklēt kādu krievu “kuļibinu”, bet cik tas droši ir un vai nākošā dienā ar auto jau nebrauks kāds cits?

Avots: Quto

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top