Tehnoloģijas

Volkswagen prezentē jauno kompakto krosoveru Taigo – Latvijā pieejams iepriekšpārdošanā jau šoruden

Volkswagen prezentē jauno kompakto krosoveru Taigo – Latvijā pieejams iepriekšpārdošanā jau šoruden

Ar jauno kompakto krosoveru Taigo Volkswagen pirmo reizi Eiropas tirgū laiž krosoveru-kupeju. Priekšpiedziņas Taigo spēj patiesi piesaistīt uzmanību, pateicoties tā modernās virsbūves dizainam, paaugstinātām sēdpozīcijām, revolucionārai savienojamībai un neierobežotai piemērotībai lietošanā ikdienā. Piecvietīgā automobiļa aizmugure ir ieslīpa kupejas stilā, kas netraucē aizmugurē sēdošajiem.

Ar šo auto Volkswagen paplašina kompaktā Polo (hečbeks) un T-Cross (SUV) modeļu klāstu, kas veidoti uz MQB platformas, ar trešo šasijas variantu, kas iepriekš galvenokārt bijis sastopams premium klases modeļos. Vairākas jaunākās paaudzes vadītāja palīgsistēmas garantē optimālu komfortu un augstu drošības līmeni visiem pasažieriem. Jaunā Taigo iepriekšpārdošana Latvijā sāksies jau šoruden, bet pirmie klienti automobiļus saņems 2022. gada sākumā.

Volkswagen prezentē jauno kompakto krosoveru Taigo

Jaunais Taigo koncentrējas uz dizainu, individualitāti un emocijām. Ar LED priekšējiem lukturiem, pilnībā digitālu instrumentu paneli un jaunākās paaudzes informācijas un izklaide sistēmu (MIB3) jau standarta komplektācijā SUV kupeja ar garumu nedaudz zem 4,26 metriem nosaka augstus tehnoloģijas standartus savā klasē. Izteiksmīgā virsbūves forma ir unikāla Volkswagen zīmola modeļu portfelī. Ar krosovera virsbūves stilu un kupejas siluetu jaunais Taigo ir lieliski piemērots, lai Volkswagen zīmolam piesaistītu jaunus pircējus. Taigo tehniskā bāze ir Volkswagen MQB platforma. Atkarībā no izvēlētās komplektācijas Taigo iespējams aprīkot arī ar jaunajiem IQ.LIGHT LED Matrix priekšējiem lukturiem un izgaismotu radiatora restes pārliktni, kā arī iegūt premium Black Style dizaina pakotni.

Volkswagen prezentē jauno kompakto krosoveru Taigo

Salonā Taigo jau standarta komplektācijā aprīkots ar izsmalcinātu daudzfunkciju stūri un moderniem kontroles elementiem. Informācijas un izklaides sistēma balstīta uz trešās paaudzes MIB3, ietverot tiešsaistes vadības ierīci (eSIM) un App Connect Wireless (atkarībā konfigurācijas), kas ļauj sistēmai pieslēgt viedtālruni bez vada. Tādas funkcijas kā piekļuve straumēšanas pakalpojumiem un dabiskas balss vadība, izmantojot Volkswagen ID, ļauj izmantot jaunākos MIB3 pakalpojumus atkarībā no konfigurācijas.

Lielākam komfortam un drošībai, jaunā SUV kupeja ļoti līdzinās augstāku segmentu Volkswagen modeļiem. Katrs Taigo jau standarta komplektācijā aprīkots ar tādām asistentu sistēmām kā apkārtnes uzraudzības sistēmu Front Assist, tostarp ārkārtas bremzēšanas funkciju pilsētas vidē, un braukšanas joslu uzturēšanas asistentu Lane Assist. IQ.DRIVE Travel Assist sistēma pieejama papildu komplektācijā, nodrošinot daļēji automatizētu braukšanu līdz 210 km/h maksimālajam ātrumam.

Volkswagen prezentē jauno kompakto krosoveru Taigo

Par Volkswagen:

Volkswagen ir viens no pasaulē veiksmīgākajiem lielapjoma autoražotājiem. Uzņēmumam ir 50 rūpnīcas 14 valstīs, kurās tiek ražoti automobiļi klientiem vairāk nekā 150 tirgos. Volkswagen 2020. gadā pasaulē piegādāja 5,3 miljonus vieglo automašīnu. Klientiem Baltijā Volkswagen pērn piegādāja 5 102, savukārt zīmola tirgus daļa veidoja 9,6%. Volkswagen vīzija ir “Pārvietot cilvēkus un virzīt viņus uz priekšu”. Volkswagen neatlaidīgi virzās uz priekšu, nepārtraukti attīstot savu automobiļu ražošanu. E-mobilitāte, viedā mobilitāte un zīmola digitālā transformācija ir būtiskākie stratēģiskie temati nākotnē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top