Tehnoloģijas

Volkswagen uzsāk jaunā Tiguan iepriekšpārdošanu Latvijā

Volkswagen uzsāk jaunā Tiguan iepriekšpārdošanu Latvijā

Šodien Latvijā sākas jaunā Volkswagen Tiguan iepriekšpārdošana. Balstoties uz viena no Volkswagen populārākā modeļa panākumiem, jaunākais vidēja izmēra SUV ienāk Baltijas tirgū ar modernākajām tehnoloģijām un valdzinošu, harizmātisku dizainu. Trešās paaudzes Tiguan jau tagad iespējams pasūtīt tuvākajos Volkswagen dīleru centros. Jaunā Volkswagen Tiguan sākumcena Latvijā ir 31 300 eiro.

“Kopš 2018. gada Baltijas valstīs ir pārdoti gandrīz 10 000 jaunu Tiguan automobiļu, un aptuveni 3 000 no tiem tieši Latvijā. Mūs vada vīzija, ka šim modelim ir jākļūst tik populāram, lai ikviens zinātu kādu šī modeļa īpašnieku. Tiguan atbilst virknei prasību, ko no automašīnas sagaida mūsu klienti, sākot ar praktiskumu, dizainu, un beidzot ar to, ka tas ir uzticams ikdienas sabiedrotais. Pieprasījums pēc SUV automobiļiem joprojām ir augošs. Tādēļ ar jauno modeli, kam ir premium klases dizains, tehnoloģijas, mērenā un plug-in hibrīda sistēmas, esmu pārliecināts, ka mēs varam dubultot Tiguan īpašnieku skaitu Baltijā,” atklāj Volkswagen zīmola vadītājs Baltijas valstīs Justs Nekrošus (Justas Nekrošius).

Volkswagen uzsāk jaunā Tiguan iepriekšpārdošanu Latvijā

Jaunais Tiguan ir būtiski uzlabots, pateicoties MQB evo platformas tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Jaunā plug-in hibrīda piedziņa, kas sniedz iespēju ar elektroenerģiju nobraukt pat 100 kilometrus, padara šo SUV efektīvāku nekā jebkad agrāk. Turklāt visās eHybrid versijās uzlāde ar maiņstrāvu būs ātrāka, un pirmo reizi standarta aprīkojumā būs iespējama arī ātrā uzlāde ar līdzstrāvu. Uz ceturtās paaudzes modulārās informācijas un izklaides sistēmas matricas MIB4 balstītais digitālais displejs Digital Cockpit uzrāda nepieciešamo informāciju un nodrošina digitālo pakalpojumu un lietotņu pieejamību automašīnā.

Volkswagen uzsāk jaunā Tiguan iepriekšpārdošanu Latvijā

Vadības koncepts izstrādāts tā, lai tas būtu vienkāršs un ērts. Turklāt tādas jaunās sistēmas kā pneimatiskās masāžas funkcija priekšējiem sēdekļiem vai IQ.LIGHT HD matrix priekšējie lukturi, kas pirmo reizi izmantoti Tiguan, ir pārņemtas no flagmaņa Volkswagen Touareg. Jaunā adaptīvā balstiekārtas kontroles sistēma DCC Pro optimizē komfortu un dinamiku.  Jaunie ergoActive Plus sēdekļi ar pneimatisko četru virzienu jostasvietas balsta regulēšanu un pneimatisko 10 kameru spiediena punktu masāžas funkciju atbilst Tiguan augstākās kvalitātes standartiem. Turklāt ir pieejama programmēšanas funkcija automātiskai sēdekļu apsildes vai ventilācijas aktivizēšanai pie noteiktas ārējās temperatūras.

Volkswagen uzsāk jaunā Tiguan iepriekšpārdošanu Latvijā

Tiguan jau bāzes aprīkojumā ir pieejams ar vairākām asistentu sistēmām. Papildus Side Assist (braukšanas joslu maiņas asistents), Front Assist (autonomā avārijas bremzēšanas sistēma), Lane Assist (joslu saglabāšanas asistents) un Rear View (atpakaļskata kameras sistēma) tās iekļauj arī dinamisko ceļa zīmju atpazīšanu. Pieejams arī plašs papildaprīkojuma sistēmu klāsts. To vidū ir Park Assist atmiņas funkcija stavvietā novietošanas asistentam vai arī Trailer Assist (asistētai manevrēšanai ar piekabi).

Volkswagen uzsāk jaunā Tiguan iepriekšpārdošanu Latvijā

Jaunā Tiguan garums pieaudzis par aptuveni trīs centimetriem. Augstums, platums un garenbāze palikusi gandrīz nemainīga salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Lai gan SUV ir tikai nedaudz garāks, tā bagāžas nodalījuma ietilpība ir palielinājusies par 37 litriem līdz 652 litriem gadījumā, ja bagāžas nodalījums aizpildīts līdz aizmugurējo sēdekļu atzveltņu augstumam.

Volkswagen uzsāk jaunā Tiguan iepriekšpārdošanu Latvijā

Par Volkswagen:

Zīmols Volkswagen ir pārstāvēts vairāk nekā 140 tirgos, un tas ražo automobiļus 29 vietās 12 valstīs. 2022. gadā Volkswagen piegādāja klientiem aptuveni 4,6 miljonus transportlīdzekļu. Starp tiem bija tādi populārākie modeļi kā Polo, T-Roc, T-Cross, Golf, Tiguan vai Passat, kā arī pilnībā elektriskie modeļi ID.3, ID.4, ID.5 un ID.6. Pagājušajā gadā uzņēmums klientiem visā pasaulē nodeva vairāk nekā 330 000 pilnībā elektrisku transportlīdzekļu. Volkswagen šobrīd visā pasaulē nodarbina aptuveni 170 000 darbinieku. Īstenojot savu ACCELERATE stratēģiju, Volkswagen pastāvīgi veicina turpmāku attīstību, lai kļūtu par iekārojamāko ilgtspējīgas mobilitātes zīmolu.

Par Møller Baltic Import:

Møller Baltic Import SE ir Møller Mobility Group AS pilnībā piederošs vairmutirdzniecības uzņēmums, kas ir Audi automašīnu importētājs Latvijā un Lietuvā, kā arī Volkswagen automašīnu importētājs Baltijas valstīs. Møller Baltic Import apgrozījums 2022. gadā bija 287 miljoni eiro, peļņa – 14 miljoni eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top