Visas ziņas

Volstrītā veido CoinMarketCap analogu

Volstrītā izveidos kriptovalūtu monitoringa servisu pēc analoģijas ar CoinMarketCap. Ar to nodarbosies  Intercontinental Exchange Inc (ICE).

Servisam jāparādās jau 2018.gada pirmajā ceturksnī. Sākotnēji plānots sniegt informāciju par galvenajām kriptovalūtām: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Dash un Bitcoin Cash. Nākotnē izstrādātāji sola aptvert 80% kriptovalūtas tirdzniecības apjoma ar aktīvākajiem pāriem.

Servisa galvenā īpatnība būs zema aizkavēšanās, parādot kriptovalūtu vērtību. Lietotājiem tas ļaus iegūt aktuālo informāciju, kas kriptovalūtu tirgū tieši ietekmē treideru un investoru ienākumus.

Savā paziņojumā kompānija paziņojusi, ka viņu fids apkopo informāciju no vairāk nekā četrsimt piecdesmit tirgus datu kanāliem, kam pozitīvi jāietekmē atspoguļojamo datu precizitāte.

Nav zināms, vai serviss Intercontinental Exchange Inc (ICE) spēs pilnvērtīgi konkurēt ar tādu gigantu, kā CoinMarketCap, tomēr tam ir visas izredzes ieņemt izdevīgu pozīciju Volstrītā, pateicoties vārdam un uzticamībai, kas piesaistīs finanšu centra iemītniekus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top