BitCoin

Volstrītas analītiķi: bitkoina vertiba nekad vairs nesasniegs 20 tūkstošus dolāru

 

Volstrītas analītiķi: bitkoins nekad neatgriezīsies pie 20 tūkstošiem dolāru

Bitkoina kurss nekad neatgriezīsies pie 20 tūkstošu dolāru atzīmes. Par to paziņojuši uzreiz trīs Volstrītas titāni: Dens Roberts no Yahoo Finance, kā arī analītiķi Riks Ņūmans un Dens Roberts. Viņu teikto citē AMBCrypto.
Dens Roberts uzskata, ka nākotnē pirmās kriptovalūtas kurss pieaugs, bet diezin vai pacelsies virs 15 tūkstošiem dolāru.
Pēc tam, kad ir parādījušies pierādījumi par manipulācijām tirgū, lai bitkoins sasniegtu 20 tūkstošus dolāru – ir naivi domāt, ka monēta kādreiz savā vēsturē sasniegs šo robežu. Neticamā augstumā monētu pacēla investori ar milzīgām naudas rezervēm.
Roberts uzskata, ka bitkoina kopiena dalās trīs frakcijās. Pirmajā ir spekulanti, kuri pērk monētu un patur, lai vēlāk tirgū izmestu pēc iespējas vairāk valūtas. Otrajā ir treideri, kuri digitālajā naudā redz inovāciju tehnoloģiju, bet trešajā – skeptiķi, kas saskata tikai krāpšanu.
Riks Ņūmans sarunā ar izdevumu paziņoja, ka viņam interesē bitkoina attīstības vidēja termiņa perspektīva.
Man neinteresē, kas notiks ar bitkoinu pēc mēneša – bet mani patiešām satrauc pirmās kriptovalūtas liktenis pēc pieciem gadiem.
Dens Roberts domā, ka tuvākajā nākotnē kriptovalūtām būs nopietna loma pasaules ekonomikā.
Tūkstošiem uzņēmēju – veiksmīgu kompāniju īpašnieki – iegulda naudu bitkoinā un aicina domubiedrus rīkoties tāpat. Tāpēc ir ļoti svarīgi atzīt šo nozari.
Vēlētos ticēt, ka pēc pieciem gadiem mums būs ne tikai lidojoši automobiļi, bet arī tuvējā bodītē varēsim pirkt čipsus par BTC.

 

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top